Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem gáz, ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz, ahogy ezek a pasik nyomulnak mostanság?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,saját tapasztalat,hogy a környezetemben a legtöbb pasi annyira szánalmasan próbál barátnőt szerezni,hogy borzalom.Az még nem is lenne baj,hogy próbálkoznak,de basszus a legtöbbről ordit,hogy BÁRKIT,csak legyen valaki.Próbálkoznak egynél,nem jön össze,másnap-harmadnap másnál,az sem jön össze,utána megint másnál,és olyan szánalmasan tepernek,hogy komolyan röhely az hogy mindegy hogy ki az,honnan jött,milyen,csak éppen legyen valaki,hogy kirakhassák Facebook-ra,hogy kapcsolatban.Komolyan ennyire nincs igényességük magukkal szemben?Egyáltalán miért sajnáltatják magukat sokan itt is hogy nincs barátnőjük meg stb.Sajnos a huszonéves korosztálynál is megfigyelhető ez,ha egy kicsit is kedves vagy velük,már azt hiszik,hogy akkor ebből lesz valami,és jönnek már az sms-ek meg minden,tehát látszik,hogy mindegy ki az csak legyen valaki.Másnak mi a véleménye erről?

2016. nov. 21. 19:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
45%
szartsem érsz wazze annyi nő van mint a szemét.
2016. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
77%
Ezen okok miatt sem kezdeményezek nálatok.
2016. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Utolsóknak,hát igen sok a nő,nektek valószinüleg mégsem sikerült még egyet sem szerezni,nyilván magatokra ismertetek és ezért ez a nagy felháborodás,de nem gáz,én mindenki véleményét elfogadom.
2016. nov. 21. 20:14
 14/32 anonim ***** válasza:
86%
Lenézel másokat az a baj és magadat meg olyan nagyra tartod.
2016. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
8%
kurnám meg a csörödet.amennyi nőt elhasználtam az igazán szép teljesítmény.úgyhogy nem brahiból írtam ,hogy rajtad kívül még rengetegsok nő van.
2016. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
16%
te csak csepp vagy a tengerben te szerencsétlen.ne aggódj majd valaki téged is megkúr,ha nem vagy bűnronda.
2016. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted a nőket elhasználni kell,aha hát igen igazi főnyeremény lehetsz:)))
2016. nov. 21. 20:20
 18/32 anonim ***** válasza:
24%
ki mit érdemel azt kapja.valószínűleg majd én is.hiszek a sorsban de nem tagadhatom le önmagam.
2016. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Épp hogy nem tartom nagyra magam,ezért is tartom hülyeségnek,hogy már egy két nap után szerelmet kell vallani meg magasztalni,hiszen nem is ismerhetjük me ennyi idő alatt a másikat.
2016. nov. 21. 20:25
 20/32 A kérdező kommentje:
Nem is kell megtagadni önmagad,és igen mindenki azt kapja amit érdemel,én nem veszekedni akarok,mint mondtam mindenki véleményét elfogadom,ezért is irtam ki a kérdést.Én nem tartom annyira felháboritónak,ha valakinek nem az a véleménye mint nekem,és ettől még nem nevezek senkit szerencsétlennek meg ehhez hasonlók:))
2016. nov. 21. 20:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!