Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavar ha egy nő interjúszerűen randizik?

Figyelt kérdés
Megbeszél egy helyszínen randit 3-4 férfivel 45 percenként (pl. 16.00, 16.45, 17.30, ...). Fél óra alatt úgyis eldől hogy megvan-e a szimpátia, ha nincs akkor nem lesz több találkozás ha megvan akkor a következő randi lehet hosszabb, tartalmasabb. Ez így zavaró? Egyszer mondtam el, hogy kb. fél órám van, mert még van egy randim később és eléggé furcsállták.
2016. nov. 21. 19:59
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
72%
Zavarna, de valószínűleg már randi előtt kiderülne, hogy ekkora gyökér vagy, így a randira már nem is kerülne sor.
2016. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
59%
Vinnék egy tál spenótot, hogy nyakon öntselek vele! :P
2016. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha randit beszélsz meg akkor rohadtul nem oké. Rapidrandira az emberek úgy mennek, hogy tudják, hogy rapidrandira mennek. Ha "elfelejtessz szólni", ne értem a megrökönyödésed.
2016. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
52%

"Fél óra alatt úgyis eldől hogy megvan-e a szimpátia,"

Lám, itt az élő bizonyíték arra, hogy nekünk, férfiaknak elsőre tökéletesnek kell lennünk a nő szájíze szerint, mert különben kuka. Amúgy nem, normális emberek közt egyáltalán nem törvényszerű, hogy az első fél órában el tudják dönteni, megvan-e a szimpátia, maximum a gagyi nőimagazinok meg kamupszichológusok világában.


És egyre több összefüggést vélek felfedezni sok nő alacsony szellemi színvonala, az ipari mértékben űzött előítéleteik és aközött, hogy a HR, mint olyan, egy használhatatlan roncshalmaz, mivel a legtöbb HR-es nő.

2016. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
90%
Istenem, 14-es, nem azt írta, hogy 30 percük van, hogy örök életre egymásba szeressenek, de annyi idő alatt igenis lehet látni, hogy alapból, emberileg szimpatikus-e az illető. Ha ordenáré, össze-vissza böfög, vakarja a p..csét, disznómód eszik, lekezelő a pincérrel... stb., akkor nyilvánvaló, hogy nem őt keresem. Ez nem arról szól, hogy legyél tökéletes, és ketyeg az óra, és ha 30 perc után nem remeg a lábam, akkor kuka, jesszus. Ne legyetek már ilyen korlátoltak.
2016. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
77%
Akkor a 20. percben rátérnék a bértárgyalásra... mi pontosan mennyi.
2016. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
68%

# 15: Én sem azt mondom, amit hiszel, hogy mondok. Nem azt mondtam, hogy sosem fordulhat elő ilyen (hogy eldől, megvan-e a szimpátia), szóval ne ezt próbáld megcáfolni. Azt mondtam, hogy _nem mindig_ dől el, és a "nem mindig" ellentéte (azaz inkább komplementere) pedig nem a "soha".


És a kérdező kérdésére válaszoljak, bár nem nekem címezte: én speciel egyszerre csak egy emberrel ismerkedem, randizni meg aztán pláne egyszerre csak eggyel, nincsenek párhuzamos randik. Nálam ez alap.

2016. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt előre közlöd a pasival, hogy figyu, rapidrandiban nyomnám, 16:00-tól 16:30-ig kerülsz te sorra, akkor max néznék egyet, majd röhögnék tovább, végül pedig keresnék tovább, hogy hátha maradt még értelmes nő is a világon. De nem venném magamra, mert viszont korrektül lett intézve a dolog.


De ha ezt randin nyőgöd be, hogy akkor még van 15 perced, mert utána jön a következő, akkor azon már nem tudnék nevetni.

2016. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyébként biztosan voltatok már ti is olyan találkozón ahol már az első 5 perc után azon agyaltatok, hogy hogyan kellene lelépni tapintatosan. Ha nem 10 lánnyal randiztatok életetekben összesen akkor nem hiszem el, hogy legalább egy ilyen eset nem volt.

2016. nov. 21. 21:17
 20/35 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem szólsz előre, hanem egy randi kellős közepén nyögnéd be, akkor megmondom, mit csinálnék: rádmosolyognék nagyon kedvesen, mondanám, hogy persze, semmi gond, aztán kimennék a mosdóba. Útközben innék a pultnál két pohárral a létező legdrágább piából, a pincérnek szólnék, hogy kérjük a számlát, majd végül a mosdó helyett a kijárat felé venném az irányt, és eltűnnék.

De azért még lehet, hogy távolról figyelném valahonnan, hogy milyen fejet vágsz, amikor eléd teszik a számlát, és neked ki kell fizetned, és röhögnék egy jót :D

2016. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!