Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavar ha egy nő interjúszerűen randizik?

Figyelt kérdés
Megbeszél egy helyszínen randit 3-4 férfivel 45 percenként (pl. 16.00, 16.45, 17.30, ...). Fél óra alatt úgyis eldől hogy megvan-e a szimpátia, ha nincs akkor nem lesz több találkozás ha megvan akkor a következő randi lehet hosszabb, tartalmasabb. Ez így zavaró? Egyszer mondtam el, hogy kb. fél órám van, mert még van egy randim később és eléggé furcsállták.
2016. nov. 21. 19:59
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
90%

Mi alapján mész el randira egy olyan emberrel, aki mellől 5 perc után már le akarsz lépni? Hogyan és miért beszéltétek meg a randit egyáltalán? Vagy csak én vagyok ehhez túl észszerű?

Nem volt nekem még ilyen.

2016. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Huh hatalmas ötlet, jobban nem is tudnád szétalázni magad! Hány éves vagy, 18? :D
2016. nov. 21. 21:37
 23/35 anonim ***** válasza:

"Egyébként biztosan voltatok már ti is olyan találkozón ahol már az első 5 perc után azon agyaltatok, hogy hogyan kellene lelépni tapintatosan. Ha nem 10 lánnyal randiztatok életetekben összesen akkor nem hiszem el, hogy legalább egy ilyen eset nem volt."


Persze, hogy volt. És akkor mi van?

Meg olyan is, hogy 3 óra után derült ki, hogy a kezdeti nagyon jó benyomás ellenére a lány egy barom.

Máskor meg a 3 (vagy akár a többedik) randi után döntöttem el, hogy én tényleg akarok valamit az adott lánytól.


30 perc ismerkedés szempontjából szerintem kb. semmire sem elég - meg lehet nézni, hogy fizikálisan bejön-e, a fellépése bejön-e, és hogy tud-e annyira viselkedni, hogy fél óra alatt nem derül ki, ha esetleg egy országos nagy barom. És ennyi.

Ennyiért pedig nem fogok elmenni valahova jópofizni, mert egyrészt nem éri meg az idő- és energiabefektetést, másrészt ezt kicsit lekezelőnek is érezném a nő részéről.


Es mielőtt felhoznád a rapidrandikat: oda a férfiak is úgy mennek, hogy akkor ők is egyszerre X nővel fognak megismerkedni. Tehát ott van egy szimmetria, egy egyenrangúság.


Ez pedig nagyon más szituáció, mint az, amikor van őkegyelmessége, a nő, aki elé sorban odajárulhatnak a férfiak.

Ezt borzasztóan lekezelőnek érzem.

2016. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
21:Vakrandi; elkérte a számomat akkor szimpatikus volt és megbeszéltünk egy találkozót, stb. Általában az ilyen randikat összekötöm valami hasznossal és olyan helyen találkozok ahova amúgy is menni akartam. Voltam már IKEAban is randin.
2016. nov. 21. 21:53
 25/35 anonim ***** válasza:

Ezzel téged aláználak le, bébi, mellesleg ittam a kontódra egy jót, kb. erre vagy használható ilyen hozzáállással :D

Remélem, sok férfitársamnak adtam ezzel ötletet, hogy hogyan bánjod veled, ha esetleg a balsorsa úgy hozná, hogy veled kell randiznia :D

Egyébként még az is előfordulhat, hogy pár ilyen tüdőre kapott fsz megtanítja neked, hogy gerincet növessz, és előre tájékoztasd a randipartneredet, hogy mire számíthat, és akkor máris jobb ember lettél egy fokkal :)

2016. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

7es vagyok


Én egyszerre egy emberrel szoktam randizni, de leginkább, mert előtte élőben már találkoztam velük, vagy minimum beszélgettem eleget, hogy levágjam ki szimpatikus nekem és ki nem.


Sőt legtöbb esetben már előtte megtörtént az első csók.

2016. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 mikeXxX ***** válasza:
Ha valaki közölné velem egy randin hogy 45 perc múlva lépnie kell semmi baj nem lenne mert tutira időbe érnél a következőre mivel ott hagynálak mint a sz@rt ! De hál istennek ennél én többet beszélek valakivel egy randi előtt hogy tudjam érdemes e vele találkozni egyáltalán szerencsére hr-es ember nincs köztük :) !
2016. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy eddig volt több tucat ilyen rövid randim és soha senki nem hagyott ott, mindig normálisan búcsúztunk el.
2016. nov. 21. 22:42
 29/35 anonim ***** válasza:
Csak szerencséd volt, hogy ilyen lúzer "férfiakat" fogtál ki :D
2016. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
De még sincs kapcsolatod ;)
2016. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!