Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes döntés?! . Vagy inkább hagyjam az egészet?! . Tudom, hogy én rontottam el. (HOSZZÚ)

Figyelt kérdés

Szóval.. Nem is tudom, hogy hol kezdjem.Elég bonyolult történet, de meg próbálom valahogy érthetően elmagyarázni!


Van egy fiú, akit lassan 1 éve ismerek.Nagyon jóba vagyunk, mindent meg tudok vele beszélni, talán még jobban is, mint a barátnőimmel (:

Volt már szó arról, hogy mi lenne ha.. megpróbálnánk együtt (: .. De valamiért mindig is elleneztem. Nem is az, hogy nem akartam, hanem azért van köztünk pár év, és egyébként sem nagyon szeretném magamat lekötni senkinél :/ .. De ezt tudja ő is. Na mind1, Ő mondta, hogy ettől függetlenül, ugyan úgy reménykedik, hogy lesz köztünk valami. Mondtam, hogy persze nincs kizárva, de nem olyan sok esély van rá .. Megértette :) (19)



Pár napja, meg ismerkedtem egy másik fiúval. Eleinte nem nagyon bírtuk egymást, legalábbis én őt nagyon nem (: .. De szerintem ő sem engem. Folyamatosan oltogattuk egymást, és egyszer csak kettesben maradtunk.. Elkezdtünk beszélgetni, hisz eddig, szinte normálisan még nem is nagyon beszéltünk egymással (: Rájöttünk, hogy bírjuk egymást (: ... Nagyon el voltunk, nevettünk sokat ... De ugyanúgy szívtuk egymás vérét mint eddig, de már csak viccből (: ... Én tudtam, hogy van neki barátnője, de egyszer csak el kezdett közeledni felém .. Hirtelen nem tudtam mit akart, hisz egyik pillanatban még NEM nagyon csíptük egymást, másikba már egész jól elvoltunk (;... De csak meg akart ölelni.. De elmentem (: .. Vagyis arrébb álltam.. Mondtam neki, hogy menjünk üljünk le valahová (: ..Egyébként elég hangulatos kis este volt.. Aztán leültünk, beszélgettünk, egyre jobban megkedveltem... Át beszéltünk pár órát _:D.. És egyszer csak le akart smárolni... El húztam a fejem, mert ugyebár van csaja, de aztán kicsit később megint bepróbálkozott, és hagytam magamat! TUDOM, hogy rossz döntés volt, de már nem bírtam vissza fogni magamat! Bár utána, picit lelkismeretfurdalásom volt.... Aztán másnap felhívott stb, kérdezte lesz-e folytatás?!... Mondtam, hogy én így nem szeretném, mert van csajod. Mondta, hogy értem ott hagyná. Mondtam, hogy ez nem olyan egyszerű, hisz ha ezt a csajoddal meg tetted, velem is ugyan úgy meg teszed. Mondta, hogy próbáljak meg benne bízni, meg hogy adjak már neki legalább esélyt. Meg hogy értem meg változna, mert még nem nagyon érzett senki iránt ilyet... Oké, mondtam, hogy majd még megbeszéljük...

( ő is 19)


Igen ám, de az a pasi, akit régebb óta ismerek, meg tudta ezeket a történteket, és nagyon mérges lett rám! Szóba se akar velem állni. De mondta, hogy azt az egy dolgot nem érti, hogy még mindíg szeret, pedig ezek után utálna kéne engem. Hát erre nem nagyon tudtam neki mit mondani, szóval nem beszélünk azóta...

Egyébként nem direkt bántottam meg, csak hát... így alakult :/ ..



A másik fiú (akinek van bője) azóta is rendszeresen beszélünk. De nem hiszem, hogy szeretnék tőle bármit is :S ... Mert NEM tudnék emg bízni benne! Mert velem is ugyan úgy megcsinálná szerintem ezt, mint a mostani csajával. Vagy lehet, hogy nem?! ...


Mit tegyek?! Hagyjam mind a kettőt?! (bár lehet azt kellene...)

Ti mit csinálnátok a helyembe?!


Bocsi, hogy hosszú lett ..

És előrre is köszönöm, az értelmes válaszokat/tanácsokat :)



15/L ...


2010. aug. 15. 22:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez tenyleg hosszu, nincs is kedvem elolvasni, de sztem ha dugtok az megold mindent:D
2010. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Az első ellen nem követtél el bűnt, hiszen nem jártál vele és nem is ígértél semmit. A másodikkal tisztázd, hogy amíg barátnője van, nem lesz folytatás.
2010. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én elolvastam...

Csak annyit mondok, hogy örülök, hogy megosztottad velünk a történetet.

Személyes véleményem szerint csak játszasz a pasikkal.

2010. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
15 évesen inkább hagyd a francba az egészet.
2010. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

a 2. elég megbízhatatlan.azt hagyd.

az első.ha olyan jóban voltatok, hogy szinte a legjobb "bnőd" is lehetett volna akkor mentsd meg a kapcsolatot..ugyanakkor ha nem jártatok alaptalanul haragszik..ha azt mondom Ő. akkor ki jut az eszedbe?;)

jó kis önvizsgálati teszt

amúgy érze vmit az első iránt?

L.

2010. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hát nem jártunk, de nagyon nagyon nagyon jóba voltunk :S .. De komolyan, mondhatni legjobb barátom volt. És elhiszem, hogy ez most rossz neki :S
2010. aug. 15. 22:56
 7/23 anonim ***** válasza:
*l
2010. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 SzilKa ***** válasza:
Eg biztos szerintem, hogy senki sem változik meg radikálisan.
2010. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Minek kezdesz ki két felnőttel gyerek létedre?
2010. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az elsőt nagyon szeretem.De komolyan ! De egyébként ő nem hiszi el, bár nem csodálom :/ ... De mégsem nagyon tudom el képzelni pasiként :/ ... Pedig komolyan iszonyatosan szeretem.
2010. aug. 15. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!