Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ha egy ilyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha egy ilyen pasi bevallaná vonzalmát nektek, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ez egy híres ember, nem tudom ki, de nem is lényeges: [link]


Tegyük fel, hogy egy ilyen pasi van az ismerőseitek között, aki így néz ki, helyes, tökéletes testalkata van. Viselkedés terén, belső értékek terén viszont teljesen átlagos. Normális, nincs vele gond, de semmi extra, semmi belső értékkel nem tűnik ki. Ha nem nézne ki jól, hanem csak átlagosan, akkor nem igazán vennéd észre. De nagyon jól néz ki.

Magabiztosan odamegy hozzád, és bevallja vonzalmát. Mit teszel?



2016. okt. 24. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Elvtársam, sajnos tudod jól a választ.
2016. okt. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ez a pasi átlagos.
2016. okt. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

A hires embereket alapbol pattintom.

Ez a pasi unszimpatikus.Nem birom az ilyen ontelt pasikat.

N

2016. okt. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Megmondanám, hogy nagyon kedvee, de van párom.
2016. okt. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha szingli lennék, akkor azt mondanám, hogy akkor kezdjük el mélyebben is megismerni egymást, majd ennek függvényében eldönteném/eldöntenénk, hogy hogyan tovább. Hozzátartozik a történethez viszont, hogy ugyanezt tenném egy teljesen átlagos kinézetű sráccal is, akit felületesen ismerek, semmi bajom nincs vele, éppen párt keresek, de még nem tekintettem rá _olyan_ szemmel. Miután megismerem, akkor nyilván már azért lesznek olyan belső értékei, amikkel kitűnik a tömegből, hiszen senki sem pontosan ugyanolyan.


Nem leszek álszent, nyilván összepisilném magam a boldogságtól, ha ilyen külsővel valaki közeledne felém. De a folytatás szempontjából a kezdeti lelkesedés mértékét leszámítva ugyanolyan "elbírálásban" részesülne, mint egy teljesen átlagos külsejű, ugyanolyan személyiségű egyén.

2016. okt. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem jönnék össze híres emberrel, mert jól tudom magamról, hogy mennyire szürke kisegér vagyok, és ha a párom egy sztár, akit mindenki imád, akkor én csak egyre jobban elfogyok mellette.

Az exemnek pl. youtube csatornája volt, ami kicsit sem jelentette azt, hogy híres, de mégis voltak feliratkozói, elvolt velük, lassan jobban mint velem, én meg egy senkinek éreztem magam.

2016. okt. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hires emberrel biztos nem jonnek ossze. Egyszer volt egy modell pasim, de csalodas volt, hiaba nezett ki ugy, mint vmi gorog isten. az a tapasztalatom, h a jo pasik korul minden fel van fujva. Az ember eleve bebeszeli maganak, h egy jo pasival csak jo lehet minden es tokeletes. Hat, ez nem igy van. Szoval nem a kulson mulik a dolog.
2016. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy híres, a kérdező csak belinkelt egy képet, amihez hasonló férfiról kérdez. Szövegértés vazze....


Ha vonzónak találom, akkor ismerkedhetünk. Én azt gondolom, az értékek nem mindig tűnnek ki elsőre. Senki homlokára nincs ráírva, hogy melegszívű vagy dolgos, esetleg pszichopata jellem. Akkor se, ha jóképű, akkor se, ha átlagosan néz ki. Én se egy listával a zsebemben járok a pozitív tulajdonságaimról.

2016. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Először furcsán néznék rá:).Számomra a külső nem annyira fontos.Én elsőnek a kisugárzást veszem észre.Ha ez meg van szívesen ismerkedem az illetővel.Mindegy hogy átlagos vagy jól néz ki.
2016. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!