Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csókprobléma:SS ezen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókprobléma:SS ezen hogy lehet segíten? :S Részletek lent!

Figyelt kérdés

szóval..az a helyzet, hogy 2hete összejöttem eny nálam 3évvel idősebb sráccal..és az a baj h amikor meg akar csókolni..nem is tudom..egyszerűen leblokkolok..

és nem értem h miért?:S:S mert én nem vagyok ilyen kis aktakukac meg félink sem..tök nyitott.vidám. stb csaj vagyok. de itt egyszerűen beparázok és nem tudom h mit tegyek.

jotudom h kicsit hülyekérdés..;D de van ötletetek h ezen h lehet segíteni? előre is köszi a válaszokat.:]


2010. ápr. 29. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem csak bele vagy zúgva és zavarba jösz:) nem?
2010. ápr. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

igen lehet h erről van szó:)

najóórendben bevallom..az igazság az az h ez lenne az első csókom:):P

de én ezt nem szégyellem..ez van..mindenki máshogy látja ezt..:)

és joo mert a srác tökre megértőő..nem akaratos meg semmi..csak tudom h alig bírja ki..és aztszeretném ha neki is jólenne..csak állandóan jön ez a blokk..:S

deazértköszi:):)

2010. ápr. 30. 00:09
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem erre kérdésre nincs válasz, max pár közhelyet lehet elmormolni.

ne blokkoljá le. ennyi.

2010. ápr. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, biztos fiatalabb lehetsz, de ha egyszer belemész egy kapcsolatba, előbb utóbb ilyen apró kis áldozatokat kell tenned érte... egyetértek az előttem szólóval: ne blokkolj le. Az elsőnél ez tök természetes :) Felejtsd el a gátlásokat, egyszer élünk :D
2010. ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csókolózni k*rvajó dolog azzal, akihez vonzódsz, és semmit nem lehet benne elrontani, ezeket tudatosítsd magadban mélyen.
2010. ápr. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Húú ne is mond. :D Velem is volt már ilyen. Szegény srác már nem győzte kérdezgetni, hogy vele van a baj vagy mi van. :D Én is folyamatosan leblokkoltam és egyszerűen már fejbe csaptam volna magam, hogy hogy lehetek ilyen dinka, de aztán egyszer csak megtört a dolog és minden simán ment. Szóval csak annyit tudok mondani, hogy lazulj el ne is gondolj arra, hogy ez lesz az első és próbálj meg ne leblokkolni, bár saját tapasztalatból tudom, hogy nem könnyű. :)
2010. ápr. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Nincs mese meg kell kérned a srácot egy kacsintás kíséretében, hogy: "Te figyelj xy! Én még sosem csókolóztam, úgyhogy szeretném, ha minél többet gyakorolnánk, hogy minél jobb legyek!"

Tudod, gyakorlat teszi a mestert...

2010. ápr. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem,próbáld meg azt,hogy elmondod neki is ezt a problémát.Akkor biztosan segíteni fog ő is és nem lesz semmi gond.
2010. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek az értelmes válaszokat.:)

sokat segítettek.

már mondtam neki hogy nekem ez az első. de mint mondtam a srác nagyon toleráns és megérti h kicsit parázok. de igazatok van el kell lazulni és hajráá;)

köszi még egyszer. =)

2010. ápr. 30. 10:17
 10/11 anonim ***** válasza:
nálunk az vált be erre, hogy lassan közelítettünk, végigpuszilta a vállamat a nyakamat, az arcomat, az államat, a szám szélét, aztán a számat, és amikor én beengedtem, akkor csókolt meg, azaz amikor én nyitottam ki az ajkaimat.kicsit béna volt, kicsit vicces is, de nagyon romantikus és édes, aztán pár csók után pedig tökéletes és szenvedélyes:) 21 L
2010. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!