Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy úgy gondolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy úgy gondolom, hogy mind a férfinek mind a nőnek ugyanannyit kéne beletennie az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés

Látom némelyik nő azon sír, hogy társkeresőn nem kreatívak a férfiak, sablonos leveleket írnak. A kérdésem az lenne felétek. Miért nem akarjátok megismerni? Nem attól lesz jó valaki, hogy ír egy kisregényt. Alap ismerkedések se jópofa humorral kezdődnek.

Én pl. a társkereső oldalamat teljesen kitöltöttem írtam magamról nem keveset és több képet feltettem magamról, csak elkellenne olvasni. Miért nem elég a "szeretnél megismerni?" "van kedved ismerkedni? félék.

Persze nem csak a netes ismerkedésre vagyok vevő, jobban szeretek élőben. Én szeretném azt, ha egy lánynak tetszenék akkor odajön hozzám és beszélgettünk.

Ha ezt mi is megmerjük tenni akkor ti is tegyétek meg! Skandináviában pl. nem szégyen, ha egy nő kezdeményez, akkor itt miért az? Egyenlősség van szavazati, munka jogotok van akkor társkeresésnél ne menjünk vissza a középkori normákhoz.

Ismerkedésnél is úgy gondolom, hogy mindketten egyformán tegyenek bele mindent. Ne csak a férfi érdeklődjön, ne csak a férfi hívja el, ne csak a férfinak legyenek ötletei, hanem a nőknek is. Ezt nem nőgyülöletből írom, hanemha akkora nemi egyenlősség van, akkor a párkeresésben is legyen. A feministáknak ez ellen is kéne küzdeniük. Az ellen is, hogy ne legyen könnyű vérűnek titulálva az a nő aki mer kezdeményezni. Na ez is egy elég nagy probléma.


2016. nov. 24. 18:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Mert a termeszetben is a him az aki "megkuzd" a nostenyert fitogtatja erejet, tollazatat es meg kitudja mit, hogy elnyerje a nosteny tetszeset. A nosteny a legerosebb (ez esetben legkreativabban stb )megoldott bemutatkozast varja termeszetebol adodoan.
2016. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem lesz soha egyenlő engergiabefektetés az ismerkedésben, de nem a nemek miatt.

Hanem mert mindig az a fél rak bele többet, akinek jobban tetszik a másik fél, aki jobban akarja hogy összejöjjön a dolog.

2016. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Ugye amit #1-es is ír amiatt is, meg jelenleg fel vannak a szexpiaci értékek teljesen borulva, vagyis a nők megtehetik, hogy csak válogassanak, és nem is kell semmi invesztálniuk egy kapcsolatba. És sajnos ezt meg is szokták, én is ezt tapasztalom, hogy a lányok semennyire nem nyitottak az ismerkedésre, hiába teszek bármit, ők egy fűszálat meg nem mozdítanának. Ezalól az exem volt az egyetlen kivétel, aki teljesen odavolt értem, és vele gördülékenyen is mentek a dolgok.

De normál esetben igen, ugyanannyit kell mindkét félnek beletennie az ismerkedésbe. Illetve nyilván először a férfi tesz bele többet, mert neki kell kezdeményeznie, de utána vissza kellene állnia az egyensúlynak.

Mondjuk én már eljutottam arra a szintre, hogy én nem fogom magamat törni, ha egy lánynak igazán bejövök, akkor mutassa ki, hogy vagyok neki annyira fontos, hogy ő invesztáljon bele sokat.

2016. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%

Hát nézd, ha holnaptól ez "törvény", akkor sem működne azonnal. Egy generációnak le kéne menni.


Mert ha eddig az volt a szabály, hogy a férfi kezdeményez, és nálam senki nem kezdeményezett soha, akkor az egy feedback, hogy ha én kezdeményezek, akkor sem lesz semmi.

2016. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

De mi az, hogy neki kell kezdeményeznie? Adjunk a nőknek olyan felhatalmazást, hogy ők is merjenek kezdeményezni vagy ha férfi kezdeményez akkor a nő is legyen annyira aktív.

Amiket feljebb írtál az sok esetben férfiak igénytelensége miatt van, mert nem tudják kontrollálni a farkukat és nem hallgatnak az eszükre. Ha a férfiaknak meg lenne az az igényük, hogy a nők is ugyanannyit tegyenek bele akkor nem lenne az amit írtál.

2016. nov. 24. 18:30
 6/20 anonim ***** válasza:
19%

Nem azért, de nem hiszem, hogy egy férfinak számít, hogy egy lánynak milyen a humora, végzetttsége, vagy érdekli, hogy mit gondol a nő a világról.


Cici, popsi, mosoly megvan. Ennyit várnak el.

2016. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

#5 Persze várhatnánk hogy a nők is kezdeményezzenek, de a hagyományos nemi szerepek alapján az a férfi dolga, attól is férfi, hogy ki meri mutatni a sebezhetőségét, és felvállalja, hogy neki tetszik egy adott lány. Persze nyilván olyan is van, hogy egy lány kezdeményez (persze csak a nagyon népszerű srácoknál) de alapvetően az evolúció nem úgy alakította ki, hogy a nők ugyanannyira kezdeményezzenek.

Hát igen, ez a mai társadalom defektje, hogy becsicskították a férfiakat a nőknek, ezért is alakult ez ki, mert azt nevelték a mai férfiakba, hogy rendeljék alá magukat a nők akaratának, puncsoljanak, könyörögjenek a kegyiért, ezért lett ekkora hatalma a p*ncinak.


#6 Ez így baromság, nyilván a formás idomok előnyösek, de én pl az exemen kívül még egy lányban sem találtam meg olyan belső értékeket, hogy úgy érezzem, ő is komolyan gondolja a dolgot, és hogy egymáshoz illenénk, egymás lelki társai lennénk, ami szerintem elengedhetetlen egy kapcsolathoz.

Mondjuk a végzettség nem tudom hogy jön ide, ez is csak nektek nőknek szempont, holott semmi köze nincsen a valódi vonzalomhoz (legalábbis ha a szerelem keresése a cél)

2016. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Úgy szempont, hogy olyan munkája van, amit szeret és nem kell eltartani.
2016. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem, mind az ismerkedésben.. mind a kapcsolatban 50% / 50% - kell. Néha 70% / 30%- majd fordítva, ( munka stb.. miatt néha kimerül az ember, de a másiknak tudni kell felhozni ) ! Valóban jobban esik a nőnek, ha a férfi hívja el, ő csókolja meg , stb.. De szerintem a férfinek is jobban esik, ha ő a dominánsabb! Viszont az is tény, hogy a nőnek jelelnie kell és tudatni mit akar ! Főként az elején!

Csak a filmekben van gondolatolvasás. :D

2016. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#6 Végzettség nem érdekel, de a humor, világkép az igen. Számít a külső is, de nem elég.

#7 Te nem látsz ellentmondást, hogy egyenlőség van és egyenlőjogok, de párkeresésnél meg maradtak a középkori értétek? Miért kell ennyire tűzzel, vassal a hagyományokhoz ragaszkodni? Ez is a társadalom defektje, ha valamiféle hagyomány van akkor azt mindenkép követni kell. Emiatt sincs nagyon változás. A biológiához evoluciohoz nincs semmi köze.

2016. nov. 24. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!