Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után mikor kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után mikor kellene jelentkeznie a palinak?

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt randiztunk. Együtt voltunk pár órát, semmi xtra, de jól éreztem magam és ő is(úgy is tűnt és mondta is).. Búcsúzáskor kérdezte, hogy ugye fogunk még találkozni? Szóval úgy tűnt, minden rendben......

De azóta nem keresett.. se sms, se semmi..

Lehet még esély a folytatásra?


2011. jan. 16. 10:16
 1/9 Mandula11 ***** válasza:

Persze, hogy lehet:) Alig telt el egy nap. Gondolom még bátorságot kell gyűjtenie, hogy hívjon vagy írjon. A pasik is hajlamosak berezelni:) (2 báttyám van)

Vagy akár te is írhatsz neki, hogy mi újság, meg hogy akkor találkozhatnátok. Ha nem akar találkozni, úgy is talál valami kifogást, ami átlátszó lesz. Mindent bele! :)

2011. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, csak várj türelemmel. A pasik között is van többféle. Van, aki utána egyből smsekkel bombáz, van, aki vár (pl. nem akar túlságosan rádtelepedni) és csak később, pár nap múlva jelentkezik. Ha gondolod, te is írhatsz neki egy üzit.
2011. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Egyenlőre még bizakodom:)

Csak leginkább tudni szeretném, hogy mi van.... ennél az is jobb, ha megírja, hogy bocsi, de nem szeretne többet talizni...

2011. jan. 16. 10:26
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát végülis..... írtam neki. Semleges, de érezheti, hogy én még szeretnék folytatást....

Ha nem ír vissza, legalább tudni fogom..... :(

Köszi Nektek! :)

2011. jan. 16. 10:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, írt már vissza valamit? Majd azért mondd el, hogy mi lett belőle!
2011. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem válaszolt... még délelőtt írtam ugye Neki, de azóta sem jelentkezett.... :(( Az esik rosszul, hogy még egy vacak lekoppintós sms-t sem érdemlek??? Pedig nagyon nem azt láttam/éreztem rajta, hogy nem szeretne folytatást... Jó színész ezekszerint, csak tudnám mi értelme színészkedni:(
2011. jan. 16. 17:37
 7/9 anonim ***** válasza:

fog még keresni ne aggódj. simán lehet hogy csak nem ér rá válaszolni. ha holnapután se keres, akkor felejtős. de 3 napot azér várj ki :)

én anno másnap irtam emailt a lánynak, 3 emailt váltottunk 4 nap alatt, de még nem volt szó akkor második randiról. az csak 5 nappal később került szóba, egy sms ben. aztán email és sms csend 2. taliig. aztán arra 3 napra volt a 3. és össze is jöttünk :) és holnap lesz 4 hónapja hogy együtt vagyunk :)

2011. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mandula11 ***** válasza:
Az nem lehet, hogy nincs pénz a kártyáján?
2011. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92 óra!
2011. jan. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!