Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek az első randin olyannal, akit társkeresőn ismertem meg, tehát már sokat chateltünk?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

arról amire kíváncsi vagy.


Én személy szerint utálom ugyanazokat a dolgokat végigbeszélni, amiket már 1x elmondtam/leírtam.

2016. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Az internetes bűncselekményekről.
2016. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mi lenne válasza:
0%

1, tehát már sokat chateltünk?-akkor ez a téma.

2, a helyedben nem találkoznék senkivel a netes ismerősökkel.

3, vedd a bátorságot a napi életből.

4, felezd a net idődet és próbálj másfelé is tekintgetni.

2016. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Érdeklődj a napjáról és próbálj meg minél több dologhoz hozzászólni.
2016. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lenon válasza:

Ne beszélgessetek, hanem csináljatok valamit. Randiztok, részt vesztek valami eseményen, együtt alkottok valamit, kirándultok, színházba mentek, stb...

És a témák ezen események kapcsán úgy fel fognak merülni, hogy nem is fogtok tudni mindent elmesélni a másiknak :D

2016. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
menjetek szobára
2016. dec. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dávid Füli válasza:
Régen így ismerkedtem. És volt pár dolog ami bejött. Először is ha élőben nem találkoztatok még, akkor hiába chateltetek, olyan lesz mint akivel életedben először beszélgetsz. Chatelhettetek akár hónapokig, akkor is ez lesz az érzésed. Szóval a nulláról kell kezdeni. Én elhívtam a csajt biliárdozni, azért jó mert a kínos csendet átugrod poénokkal, a játék egy közös tevékenység, nem kell hozzá sok duma, elég egy két komment hogy jól csináltad, szép volt, stb, én biliárd bajnok vagyok vigyázz velem ám, bla bla, és közben próbálj ellazulni, minél több idő telik el annál könnyebb és könnyebb lesz a társalgás. Nem leszel már olyan zavart, meg feszült. De elviheted bowlingozni is, vagy akármi mást, a lényeg hogy csináljatok valamit ami áthidalja a gátlásokat, és ellazít. A téma magától jön.
2016. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Róla.

Hallgasd is meg, lása hogy érdekled.

2016. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!