Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megpróbálnátok egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálnátok egy kapcsolatot így?

Figyelt kérdés

Ő sokat jár bulizni, koncertekre, meg iszogatni a haverokkal. Én viszont nem szeretem az ilyen helyeket. Azt mondta, már kinőtt ebből, és ha lenne jobb dolga, nem járogatna ennyit el, de nem vagyok biztos benne, hogy leállna vele, hiszen a barátai mind kicsapongó életet élnek, és neki nagy szerepet töltenek be az életében a barátok. Ezen kívül minden szuper köztünk, érzések is kialakultak bennem (és benne is), és nagyon szeretném ezt a kapcsolatot, de ez a bulizós dolog nekem nem tetszik, félek, hogy csalódni fogok. Szerintetek lehet ebből így működő kapcsolat?

24/L (Ő 28/F)


2016. nov. 27. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért okoz számodra az csalódást ha ő bulizik? Szerintem simán bulizhatsz, addig meg te is lefoglalod magad mással, egy kis magányra mindig mindenkinek szüksége van, így legalább meg is kapod. Ha nem csinál hülyeséget, nem ver meg, vagy csak ébreszt fel éjszaka részegen, akkor nem értem mi gond van ezzel.
2016. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

"sokat jár bulizni, koncertekre, meg iszogatni a haverokkal. Én viszont nem szeretem az ilyen helyeket."

Akkor te nem mész. Hogy képzeled a kapcsolatot, folyamatos egymás seggében lógás? Ha a haverjaival van, akkor neked nem teljesen mindegy, hogy sörözni mennek, vagy koncertre, vagy bárhová? Addig te is szervezz magadnak programot a barátnőiddel, igyatok teát, kötögessetek, borzongjatok azon, hogy egyes emberek nem átallanak bulizással kikapcsolódni... nem értem, hol a gond.

2016. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Leginkább az nem tetszik, hogy szeret berúgni, és részegen ki tudja, mit csinál...rámászik egy csaj a buliban, ellenkezni sem tud, mert nincs magánál. Én meg elég féltékeny természetű vagyok...
2016. nov. 27. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért ne tudna ellenkezni? Szoktam inni, sokat vagy keveset is, de olyan még nem volt, hogy fizikailag nem tudtam volna távol tartani magamtól egy lányt.

Szedd össze magad, szerezz önbizalmat és hagyd a féltékenykedést.


Ha ez nem megy, akkor viszont egyszerűen nem vagytok egymáshoz valók.

2016. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!