Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkaphatna egy szupermodellt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkaphatna egy szupermodellt is! Hogyan változtassak a hozzaallasomon, hogy ne érezzem tul jónak őt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja randizok egy ferfivel, akivel életemben először nagyon fesztelenul es egy hullamhosszon vagyunk, vagyis lennénk, ha nem érezném azt, hogy tul jo. Tudom magamról, hogy értékes ember vagyok, csinos es normális, de basszus, az a felfogás járja, hogy egy ilyen pasinak a legjobb kell. Es azért vannak nálam sokkal vekonyabbak, szőkék, magasak, amolyan top csajok. En ápolt igényes csinos egyedi vagyok, de nincsenek átlagon felüli külső adottságaim. Belülről nagyon szeretem magam, megharcoltam a magam köreit, es rendben vagyok magammal.

Viszont emiatt az érzésem miatt van bennem egy feszültség, hogy nem hiszem el, hogy tényleg engem akar, ráadásul nem azt sugározza, hogy jaj de fontos a belső, azért van velem, hanem napi 10x elmondja mennyire szép vagyok es szexi. Persze kihozom magamból a legtöbbet, de van szemem, tudom, hogy vannak nálam sokkal szebbek is. Nem fog később megunni? A félelmeim ellenére nem akarom elküldeni őt, mert mindenben annyira passzolunk es olyan jo minden vele. Viszont sosem éreztem egy pasi mellett sem, hogy talán nem vagyok eleg jo, csak vele, es ez nem jo érzés.

1.5 hónapja randizunk, barátaim ismerik, szimpatikus nekik, azt mondják ne butaskodjak. De ez olyan, mintha mondjuk Brad Pitt a szomszéd csajjal járna. :DD es az, hogy ő mindig lelkesedik értem, mindent dicsér bennem, meg nehezebbé teszi. Sosem kritizál.


2016. nov. 27. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ertem mire gondolsz. En a férjemmel voltam hasonlóképp. Most hogy gy nem megyek részletekbe, h miert. De a lenyeg: valószínűleg azert látod ot most sokkal jobbnak, mert friss a dolog es nagyon lelkes vagy. :)

Idővel, ha kicsit alább marad a lendület es a hév, biztos meg fogod latni a hibákat is. Ezt ne ugy vedd, h lila kod van rajtad, hanem ugy, h ahogy megismered, bizonyos helyzeteket megelsz vele, biztosan meg fogod latni egy kissé nem tokeletes oldalát is. Ezáltal eltűnik ez az erzes, amit most érzel. Tenyleg csak annyi, h éld meg, érezd jol magad most vele.

2016. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
szerintem csak kúrni akar.hallottam-láttam ilyen szitút.
2016. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. nov. 27. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
megírtad a választ a kérdésedben: ,,egyedi vagyok". Épp emiatt van oda érted. Szerintem is csak bebeszéled magadnak hogy nem vagy elég jó neki. Nekem ha ilyen barátnőm lehetne... :)
2016. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon kedves tőled, köszi szépen :)
2016. nov. 27. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem bántás képpen, de amit leírtál, hogy a top csajok így meg úgy. Azokkal csak villogni lehet, vagy megdugni. Az ,,egyedi" lányokkal már lehet barátnő, párkapcsolat, esetleg ha odaáig elér két ember, házasságot is tervezni.
2016. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!