Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a férfi aki képes volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki képes volt önerejéből hátat fordítani a múltnak és nem PUA-zik többé, ti adnátok neki esélyt?

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Te adnál esélyt egy volt prostituáltnak?
2016. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze. Mindketten a körülmények áldozatai voltunk. Mindenki változhat.
2016. nov. 27. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt mi közöm hozzá. Ha én kötögettem még egy éve de már nem csinálom az se egy orbitális "probléma". Szerintem ez a pua dolog is túl van lihegve. Megkérdezném pontosan mi ez (mert igazából még annyira se érdekelt soha hogy utánaolvassak) majd elkönyvelném hogy hü.lye voltál van ilyen és a továbbiakban nem érdekelne. Nem tudom mit kell ezen ennyit problémázni.
2016. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha minimálisan is olvastál kevés pua irodalmat,akkor pontosan tudod te is,hogy ez a adnál esélyt duma ritka nagy áfcs dolog és hogy hova vezet az áfcs viselkedés.
2016. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy itt a PUA miért lenne gond. Legalább szereztél tapasztalatot.
2016. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3-as A pua olyan férfiakat jelöl, akik szervezett szinten, jól begyakorolt algoritmusok alapján hódítják meg a csajokat,  kapnak a tanfolyamon egy erőltetett önbizalmat és pár jó szöveget be kell tanulni, elsajátídhatod, hogy milyen pszichológiai üzenetekkel lehet egy nőt szexre bírni. Stb stb.


Nem tartom fair játéknak, nem olyan, mint hogy kötögetek. Ha kötögetsz és a kötőtűt csak kötésre használod akkor nem ártasz vele senkinek.

2016. nov. 28. 07:29
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Akkor te nagyon félreértetted a dolgot vagy rossz helyen jártál.
2016. dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!