Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg defektes az ízlésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsaa824 kérdése:

Tényleg defektes az ízlésem, ha pasikról van szó? Lányok véleményére lennék kíváncsi.19L

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem ismerkedni egy fiúval. Nagyon megfogott a pozitív a kisugárzása, pontosan nem is tudom leírni, az, hogy mindenkiben a jót keresi és mindenkivel kedves. Emellett értelmes is és nagyon sokat nevettünk a randik során. Eddig háromszor találkoztunk, legutóbb már csók is elcsattant.


Tegnap boldogan újságoltam el barátnőmnek, hogy milyen cuki pasival hozott össze a sors, mutattam is róla pár képet. Ő ekkor azt mondta, hogy elég csúnya a srác és sokkal jobbat is találnék nála. Rosszul esett, hogy ezt mondta, igaz fiatalabbnak néz ki a koránál, de ápolt, igényes és szerintem nem csúnya. Viszont elbizonytalanodtam és azóta azon agyalok, hogy lehet igaza van barátnőmnek. Nem szeretnék a srác képeivel visszaélni, de nagyon érdekelne pár lány véleménye, hogy ők női szemmel mit mondanak. Ezért aki ír privátot, annak elküldenék egy képet róla.


2016. nov. 27. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért de ez a legjobb felállás. Te imádod és tudod, hogy nem kell féltened a barátnőktől, mert aki nem ismeri annyira az nem akarja egyből lecsapni a kezedről. Csak ne hagyd hosszabban beszélgetni senkivel :D
2016. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Hát te nem vagy normális bszki

Inkább hallgatsz az irigy semmirekellő barátnődre sőt hagyod magadat megvezetni miközben az érzéseid teljesen mást mondanak?

Szerintem tegyél jót azzal a gyerekkel és fejezzétek be az egészet!

2016. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem, nőjél fel és a barátnőd is.
2016. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy agyilag éretlen, befolyásolható kislány vagy!!


Felvilágosítalak: a szépség RELATÍV!! Mindenkinek más tetszik, más az ízlése.

Tehát, attól, hogy neked valami szép, attól még másnak lehet csúnya, mind a kettőtöknek igaza van, de most levetítve a példádra, a srác kivel is van valójában?


A barátnőd előtt áradoztál róla, hogy ő így, ő úgy...stb. minden pozitív..

Aztán jött a "barátnő" és máris megváltozott a véleményed róla.


Kicsit nevetséges vagy szerintem. Most kinek akarsz megfelelni: magadnak, vagy annak a csajnak?


Miért befolyásol téged ennyire a csaj véleménye? Ha eddig neked jó volt a srác, most miért nem jó?


Nem az a lényeg, hogy kinek tetszik, vagy nem, a lényeg, hogy NEKED TETSZEN!

Ha te pedig mások véleménye után alakítod ki a saját "egyéni" véleményedet és döntésedet, akkor látszik, hogy nincs is egyéniséged és birka módjára befolyásolható vagy.

2016. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez egy önreklámozo pasi hirdetése. Tök kamu szöveg!!!! Egy normális L nem kérdezne ilyet.
2016. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet. Csak nagyon tapasztalatlan vagyok pasizás terén, ezért aggódok. A lány a legjobb barátnőm gyerekkorunk óta, mindent őszintén meg szoktunk beszélni és fontos a véleménye.


De végül is ha nekem tetszik, akkor mindegy lehet. :)

2016. nov. 27. 20:31
 7/15 anonim ***** válasza:

Minden esetre elég defektes az ízlésed, ha barátnőkről van szó. Sosem mondanék ilyet a barátnőm párjára. Ha mindenképp őszinte akarok lenni, akkor ilyenkor azt mondom: Nekem nem az esetem.


Nem tudom, hogy melyikőtök a furább...

2016. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A legjobb barátnőm, akivel mindent őszintén meg szoktunk beszélni. Én is megmondtam neki, amikor egy olyan pasival volt együtt, aki mindenkivel nagyon bunkó és durva volt. De az igaz, hogy a külsejüket soha nem kritizáltam.

Nem tudom miért mondta ezt.

2016. nov. 27. 21:06
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked tetszik akkor miért érdekel más véleménye??? Nem tudom felfogni.. Nem a baratnőidnek kell, hogy bejöjjön hanem neked. ès mi van ha mások szerint ronda, de szerinted nem? Mások külső megitélése alapján dobnál egy kapcsolatot? Lehet hogy nem annyira helyes a srác, de szard le ha neked tetszik, a barátnőid meg csak menjenek, keressenek egy jól kinèző pasit, hiszen náluk csak ez számít, aztán ne csodálkozzanak ha megcsalják őket.. 20/L
2016. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Ahogyan a nők manipulálják, elbizonytalanítják, befolyásolják egymást, ebben a kérdésben tökéletes példát mutat rá a kérdező. A lényeg, hogy a kérdező, nő létére máris elbizonytalanodott. Szerintem nem is fűzök hozzá egyebet.
2016. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!