Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hasonló helyzetet átélt nőktől kérdezem, de a pasik véleményére is kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés

Negyvenes nő vagyok,férjnél voltam, majd 10 éve van egy tartós párkapcsolatom, de nem élünk együtt.

Nincs gond a külsőmmel, az eszemmel, és a párkapcsolatommal is elégedett vagyok, a barátom imád.

Teljesen hétköznapi életet éltem, és bár időnként felbukkan egy-egy hódoló de nem léptem félre sosem. Pár hónapja egy huszonévei végén járó pasi keresett meg. Először hárítottam, aztán mégis belementem. Azt hittem tudom kezelni a helyzetet, de úgy tűnik nem. Az eszemmel tudom mit kellene tennem, de valahogy nem vagyok képes továbblépni és hagyni. Attól félek, hogy benne ragadok, elveszítem a páromat, amit nagyon nem szeretnék, de olyan mintha elvesztettem volna az eddig mindig helyén lévő józan eszemet. Miért vajon, és hogy tudnék szabadulni?


2016. nov. 20. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
A párodat hagyd azt ne sajnáld, ha mellette belementél egy másik kapcsolatban, akkor nagyon nem volt az jó, csak azért voltál vele mert féltél a magánytól. A fiatal srácon meg nem kell gondolkodnod mert 1-2 év alatt megoldódik magától, és szépen külön mentek. Kb. ennyi idő alatt lesz vége szerintem.
2016. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elérte a negyvenet,ilyenkor mégjobban kívánják a nők általában a szexet,szenvedélyt,amit tíz év után a barátodtól nem kapsz meg..
2016. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A mostani kapcsolatomban pont az a gond,hogy leírtam a szex részét. Mindketten rohanunk, dolgozunk, aggódunk, és valahogy a részemről nem működik a ráhangolódás amit a barátom nagyon hiányol, és napi szinten mondja le,hogy mennyire kíván..én pedig kerülöm a helyzetet.

Ezzel a sráccal pedig pikk-pakk belementem, úgy,hogy simán ledöbbentem magamon.Sosem voltam annyira szex-centrikus, és most is nehezen tudok ráhangolódni.Viszont ez a kispasi levett a lábamról rendesen. Ez lenne ami vonz Benne?De csak ez?Ezt nem hinném. Kedves, keres rendszeresen, rám ír, bár mindketten tudjuk,hogy véges a dolog. Sőt, azt is tudom,hogy amit ír/kérdez/mond is csak a csábítás része, bár sosem kaptam még hazugságon.

2016. nov. 20. 12:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Hat en azert elgobdolkodnek hogyha 10 ev alatt meg az osszekoltozesig se jutottunk volna el a parommal, hogy ez jo e igy nekem...
2016. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A férjem meghalt. Nem szerettem volna egyedül maradni de össze sem akartam költözni senkivel.Ezt Ő pontosan tudta. Lehet,hogy emiatt sosem kerültünk igazán közel egymáshoz, bár még ezt sem mondanám.

Lehet,hogy rossz helyen keresem a választ, de nem gondolnám,hogy a kapcsolatomban van a hiba, legalábbis akkora nincs,hogy észvesztve beleszaladjak egy ilyen helyzetbe. És beleszaladtam.

De bevallom,hogy mindig is tetszettek a fiatalabb pasik. 100 közül 1-re mondom,hogy jó pasi..de az tuti huszon/harmincéves korosztály.Viszont eddig is lettek volna lehetőségeim, sosem mentem bele. Most viszont szenvedek rendesen.

2016. nov. 20. 12:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Szükséged van a szexre,még ha el is nyomod magadban..

Ha a jelenlegi kapcsold nem változik ,könnyen kerülhetsz még ilyen helyzetbe...

2016. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű,hogy igazad van. De fogalmam sincs,hogy a jelenlegi kapcsolatomba,hogy csempésszem vissza a vágyakozást. Mármint a részemről.
2016. nov. 20. 13:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Az sajnos ha már nincs meg akkor nehéz lesz...jó volt vele régebben?
2016. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, semmi gond nem volt. De időközben jöttek olyan nehézségek az életünkbe,hogy szépen, lassan kikopott a részemről ez a vágy. Mindig hangsúlyozom, de igen, a részemről, a Részéről nem.
2016. nov. 20. 16:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Na de mégis fellobbant a vágy...mással...
2016. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!