Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy lesz ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy lesz ebből egy normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel kb 2 hónapja ismerkedem és már mondogatja, hogy szerinte komolyabb kapcsolatba is bele kéne kezdenünk.

Ami miatt nagyon gondolkozom rajta az az, hogy ennek a srácnak sok barátnője volt eddig (több, mint 10 és most 23 éves) és gyakorlatilag még most is látom, hogy akárhová megyünk, más lányok is bámulják, megnézik. Azt mondja, hogy nem érdekli, mert bár igaz, hogy volt jó pár kapcsolata, de ha valakivel komolyan gondolja, akkor nem fogja senki más sem érdekelni.

Személy szerint nagyon kedvesnek és aranyosnak ismertem meg, sokay tesz azért, hogy elérje a célt, amit kitűzött magának. Most egyetemre jár, de van egy viszonylag jó munkahelye is mindemellett és egyáltalán nem kicsapongó meg ehhez hasonló. Szóval semmi megvetendő nincs a viselkedésével kapcsolatban, nekem csak az a viszonylag sok kapcsolat zavarja a szememet, mert ha komolyan ilyen, mint ahogy velem viselkedik és nem csak megjátssza magát, akkor mondanám azt, hogy valszeg csak nem illettek egymáshoz. De nekem ez akkor is furcsa valahogy.


2016. nov. 28. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
26 éves koromig volt vagy 15 kapcsolatom, plusz több alkalmi. Páromnak előttem 2 komoly kapcsolata volt. 11 évig voltunk együtt. Én végig hűséges voltam. Ő csalt meg.
2016. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy tudod meg, ha megpróbálod vele.
2016. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"A puding probàja az evés" tartja a mondàs. Nem akkora baj, ha volt pàr baràtnoje. Ràadàsul ha csapongott is, egyszer csak elkezdhet komolyodni...lehet éppen Veled. Ha nem vàgsz bele, nem tudod meg. Hallgass az osztoneidre.
2016. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül játssza meg magát, csak azért, mert sok kapcsolata volt. Persze, ez is egy lehetőség, de ez csak akkor derül ki, ha jobban megismered.

Nekem nőként elég sok kapcsolatom volt, de sose azért, mert kicsapongó életet éltem volna, vagy megcsaltam volna bárkit is. Összejöttem azzal, aki szimpatikus volt, majd idővel kiderült, ahogy te is írtad, nem illettünk össze. Sokszor miattam, mert sok mindent máshogy gondoltam még, hiszen 5-6 éve más voltam, mint jelenleg vagyok. Most már összeszedettebb vagyok, máshogy kezelem a problémákat, ezért nincs gondunk jelenlegi párommal. Sokmindent másképp kezeltem volna vele kapcsolatban is, ha korábban ismerkedünk meg. Ma már nem agyalok túl semmit, mindent kimondok, amit ki kell, és olyan módon, hogy ezt ő is megértse. Ellenben az sem elhanyagolható, hogy ő olyan társ, aki mellett ezt meg is tudom tenni. Exeimmel most se menne.

Szóval szerint hagyj időt magatoknak, és folytonos agyalás mellett inkább ismerd meg, és ha pozitív a kép továbbra is, akkor ne zavarjon, hogy hány volt kapcsolata volt. Ha esetleg elmondja, higy komodlyan gondolja veled, akkor felvetheted neki az ellenérzéseidet, és engedd, hogy elmondja, miért van úgy a múltjában, ahogy. De semmiképp se utasítsd el ilyesmi miatt indokolatlanul.

2016. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!