Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ajánlanátok nekem romantikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok nekem romantikus, különleges, szexi szállást pároknak?

Figyelt kérdés

Már egy ideje együtt vagyunk a párommal, sokszor voltunk már wellnessezni, kirándulni különböző szálláshelyeken, viszont egyik sem volt annyira romantikus mint amire számítottam. Ezért szeretnénk most elmenni egy designos, különleges és meghitt szállásra, ami kifejezetten pároknak van és el lehet tölteni pár éjszakát együtt.

Swinger klubokat kérlek ne ajánljatok, mert kettesben szeretnénk lenni! :D



2016. okt. 19. 13:36
1 2
 1/16 Girgoy ***** válasza:
2016. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó, de Magyaroszágon belül gondoltam :)
2016. okt. 19. 13:53
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Ne haragudj, hogy ezt írom, de szerintem nem a díszlettől lesz romantikus egy hétvége, hanem tőletek...
2016. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Shiraz hotel.
2016. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3.: ezt a dumát a feleségednek is előadod, amikor nyaralás néven egy lerobbant apartmanba mentek? Ne legyél már ilyen, mindenki szeretne egy kis különlegességet :)
2016. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

# 5: Nő vagyok.

Járunk a párommal sokat kirándulni, rendszeresen veszünk igénybe (jellemzően középkategóriás) szállásokat. Egyszer vitt egy puccos szállodába, mert nagyon kényeztetni akart, de nem éreztem jobban magam, mint mondjuk egy kis falusi vendégházban (sőt, szerintem életünk legjobb szálláshelye egy ilyen kis magánszálláshely volt, ott éreztük magunkat a legjobban).

Nekem nem a díszlettől lesz romantikus egy helyszín, hanem attól, ahogy a párom bánik velem.

2016. okt. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

6.: mindenki más. Felesleges azon kötekedned, hogy valaki nem szereti az erdőszéli faházat. Attól, hogy te egy szállodában nem érzed magad jól, mert tarzan vagy, más még szeret szép, elegáns helyen romantikázni.

Tiszta szubjektivitás, amit hozzászólsz és a kérdező nem ezt kérdezte :)

2016. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Menjetek el Szilvásváradra a Szalajka fogadóba.

Gyönyörű volt nekünk ott tavaly.

De Egerben is van egy nagyon jó hotel, elképesztően romantikus, a neve nem ugrik be, de ahogy befordulsz a Szépasszony-völgy felé, jobb kezed felől lesz, meglátod, egy gyönyörűen fából faragott kapuja van, isteni volt ott is.

Shiraz hotel is fantasztikus.

Parádsasvár kastélyszálló is különleges volt.

De tudok egy nagyon jó helyet, Mátraballán van, egy gyönyörű hatalmas ház az erdő szélén, vadlessel a tetején.Kaptok egy terepjárót mert csak azzal közelíthető meg, a kocsitokat biztonságos helyen lehet letenni, egy zárt udvarban.Itt jópárszor voltunk, remek ha kettesben akartok lenni.

Sorolhatnám reggelig még mennyi fantasztikus helyen voltunk.

2016. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

# 7: Úgy érzem, szándékosan félremagyarázod, amit írtam... a kényelmet nem vetem meg, sőt...

A kérdező azonban a romantikát hiányolta, és azt írta, hogy eddig már sok helyen voltak, de egyik sem volt olyan romantikus, mint amire számított. Ez esetben pedig szerintem nem a szállásokkal lehetett probléma...

Azért gondolom így, mert eddig nekem minden közös hétvégém a párommal romantikus volt, bárhol is voltunk.

2016. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia #6-os, #8-as vagyok

Olyan mintha magam olvastam volna amit írtál.

Tudod hol volt a legromantikusabb?

Mátraballán, az erdő szélén.Oda rendszeresen vissza is járunk, akárcsak Sástóra, a 6-os faházba.(abban jöttünk össze:)))

Voltunk mi is puccos helyen, és érdekes, hogy pl. Parádon egy kis sima magánszállás meghittebb volt, mint a nem tudom hány csillagos hotel.

2016. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!