Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefeküdtünk egy barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk egy barátommal. Szex után kérdeztem hogy ennyi volt vagy lesz folytatás. Azt mondta; majd alakul. Ebből mire számítsak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 08:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván semmire, csak felpróbáltak.
2016. nov. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
.... hát.. hogy majd alakul... Jesszusom.. :)
2016. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves első. Nem gond ha csak szex volt, feltudom dolgozni (te viszont irigy vagy) de akkor mondja meg! Ennyi
2016. nov. 30. 08:54
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Még néhányszor szeretne megdugni, de ezt érthető módon nem meri megmondani most rögtön, így majd feltételezi, hogy úgyis észreveszed, addig meg bedobott egy ilyen sejtelmes "majd alakul" dumát, amivel a későbbi hisztikre, majd mondhatja, hogy "én nem ígértem semmit, próbáltam,(értsd többször is megdugtalak), de hát jahj' nem alakult ki bennem semmi az orgazmuson kívül"... És nem, nem vagyok irigy erre :"D.
2016. nov. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Számíts arra, hogy majd alakul...
2016. nov. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Még is, mi a fenét kéne bele látni egy sima szexelésbe. Dugni akartál és ő is. Esetleg, lesz még pár dugás, ha benne vagy.
2016. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Semmi jóra,ha egyből szét tetted neki! Akkor elkönyvelt ribinek.
2016. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
"Had tugyam már jobban, igen is irigy vagy, vald be." - kerdezo, ne egesd magad, kerlek :D.
2016. nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Megis ki lenne irigy arra ha kihasznaltak? Te nyilvan tobbet akarsz, ezert is tetted fel a kerdest. Ha egy ferfi akar teged, akkor nem is kell megkerdezni lesz e folytatas, tudatja o veled a maga modjan. Ha baratok vagytok nyilvan nem akart megbantani, de a helyzet egyertelmu. O egy baratsag extrakkal kapcsolatban lenne veled.
2016. nov. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Szerinted melyik nő lenne irigy arra,hogy felpróbált egy fazon,te meg máris utána leledzel,mert a gyk-n teszed fel a kérdést,hogy mégis mit jelent,amit mondott.

Annyira gáz,hogy egy csomó ilyen kérdés van. Rengeteg nő szétdobja a lábát,meg barátsàg extrákkalozik,mert az hej de vagány,utána jöttök,hogy ezt hogy értette,emezt miért mondta,miért nem keres,miért beszél más csajokkal,szerintetek magamhoz tudom-e láncolni,ha jó velem a szex és sorolhatnám. Jajj,fogjátok már fel,siralmas,amit leműveltek. Mást nem tudtok nyújtani a férfiaknak,csak a lábatok közét! Ez pár alkalomra elég,de meglehet,hogy normális férfinak még ez sem kell tőletek! Tanuljatok már meg a szexelésen kívül mást is! Pl. ilyen egyszerű szavakat értelmezni.

Nem,nem akar tőled semmit. Te pedig igen,süt az írásodból.

Ès nem,nem vagyunk irigyek. Mire? Lábat szétdobni mindenki tud!

2016. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!