Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolat hogy alakul ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat hogy alakul ki?

Figyelt kérdés

Elkezdtünk randizni, két hónap alatt le is feküdtünk. Azóta lelkesebb ha szexről van szó, közös program már nyűg neki. Nekem kéne programot kitalálni? Kiakadtam,mondtam akkor keressen mást ha csak ezt akarja. Azt mondta rám hagyja, legyen amit akarok csak ne akadjak ki. De nekem teljesen elment a kedvem tőle. Mit kéne csinálnom? Eléggé elbizonytalanodtam.Azt hittem az első pár hónapban még van romantika, udvarlás főleg hogy teljesen még nem ismerjük egymást. Mit kéne csinálnom?


25F(ő) 23L(én)


2016. nov. 9. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ez a leszar téged kategória. Ne akadj ki, hogy leginkább csak dugni szeretne és másra nem szánna időt, ha akarod lépj le. Nekem ez jön le ebből pasiként.
2016. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Ennek a srácnak csak arra kellesz, csak du.gni akar. Hogy lehetsz ilyen naiv 23 éves létedre?

Bocsi, nem bántani akarlak, de ez világos mint a nap.

2016. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam is neki, hogy úgy érzem ennyi vagyok. Azt mondta kombinálok és akkor csináljunk programokat. De nem igazán lelkes. Nekem meg nincs kedvem szervezni, mert azt akarom látni hogy neki is fontos.
2016. nov. 9. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

"Azt hittem az első pár hónapban még van romantika"

Nem csak az elején, hanem ameddig jó a kapcsolat, van romantika, és egyre több.


Csak szexre kellesz neki, ha ilyen passzívan viselkedik, nem alakul ki több, nem a te hibád.

2016. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm. Én is így érzem.
2016. nov. 9. 13:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csak arra kellesz neki, de viszont hamar belekényelmesedett a kapcsolatba, az biztos. Gondolom nem oylan típus, akinek gyutacs van a fenekében, hogy mindig menjen ide-oda.

De nem értem, hogy miért nem jó, ha te találsz ki programot?

A baj amúgy akkor lenne ha mondjuk mondanál neki valami programot, amire az lenne a reakciója, hogy ő inkább csak döglik.

2016. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért feküdtél le vele 2hónap után? Biztos ribinek tart.Vagy nem akar csak szexelni veled.
2016. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!