Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 28-29 éves férfiak! Akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28-29 éves férfiak! Akivel kapcsolatba kerültök nő, azzal már házasságot is terveztek vagy majd alakul?

Figyelt kérdés
Megfordul a fejetekben vele az eljegyzés/házasság/családalapítás már az első hónapokban? Akarnátok még kalandozni?

2016. nov. 21. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Első napon megkérem a kezét. 29F
2016. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Hogyne...mar az első nap délelőttjén húzom a gyűrűt az ujjára majd viszem az anyakönyvvezetőhöz,aztan delutan mar a gyerek projekten dolgozunk.....
2016. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Jesszus, én nőből vagyok, de... nem.
2016. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy év barátság, fél év párkapcsolat után, kaptam hasonló nemleges választ exemtől. Nem is lett belőle házasság. Többet nem is fogok szerintem ilyet nőtől kérdezni.

30/f

2016. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sok-sok kapcsolatom volt, és nem nagyon akaródzott lekötni magam. Aztán megismertem a mostani feleségemet, és azonnal összecuccoltunk.

57F

2016. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha összepasszolunk, és úgy alakul-> mindenképpen!!
2016. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha komoly lenne a kapcsolat, akkor bizony megfordulna a fejemben tuti. Egyelőre az is kihívás, hogy legyen végre már hosszú idő után egy harmonikus kapcsolatom.

28F

2016. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

-Édesapám! Megnősüljek, vagy ne nősüljek!

-Mindegy fiam! Úgyis megbánod!

2016. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Több barátnőmtől is kaptam ilyen jellegű kérdést. Nyilván egy idő után igen, de az elején semmiképp.
2016. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A barátom 29 éves, én 22, 4 hónapja vagyunk együtt. Ő már emlegeti a házasságot, összeköltözést férfi létére. Azt mondja, attól fél, hogy először akkor lesznek problémáink, ha gyerekünk lesz. Nekem ez kicsit korai, de örülök neki, hogy alkalmasnak tart a közös életre. Mondjuk ez a kapcsolat már az elejétől kezdve nagyon mély volt, ami nekem is fura.
2016. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!