Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány másik pasival megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány másik pasival megy haza, aki állítólag csak barát. Mire gondoljak?

Figyelt kérdés

Az volt hogy a lánnytól megkérdeztem hogy nem nézünk e valami filmet és akkor ugyvolt hogy átmegyek de akkor aztmondta hogy néz már ki hogy egy pasit visz haza aki csak barát...

hát én nemtudom ebböl mire kéne gondolni valaki segithetne


2007. nov. 18. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire vagy féltékeny. Ha nemhagy nyugodni a dolog akor én a helyedben utána járnék a dolognak...
2007. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem kérdezz rá szemtől szembe, de ha ilyeneken gondolkodsz, megette a fene. ha nincs bizalom nincs semmi. Nekem van férfi barátom, akivel szoktam kettesben lenni, a férjem még sem gyanakszik, mert nincs is mire. tudja hogy őt szeretem. megbízik bennem.
2007. nov. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmezem akkor te vagy a "csak barát"...

Ne gondoljodj, állj a sarkadra. Én ezt biztosan felhívásnak venném a keringőre és megkérdeztem volna tőle: oké, akkor mi lenne ha nem csak barát lenne?

lehet hogy nem akar csak a barátod lenni.kérdezz rá! mit veszíthetsz?Lehet hogy én értem félre a szitut, de 1 próbát megér nem?

2007. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szóval én tettem fel a kérdést!!! Csak valami admin átszerkeztette mert elvileg ugy lenne a kérdésem :hogy nézünk valami és erre a csaj aztmondta hogy néz az ki hogy egy pasit visz haza aki csak barát...

Szóval amugysemmi más pasi nincs a témába és az lett volna a kérdés hogy csak barátnak akar a csaj vagy igy azért volt azon a hangsúly hogy csak barát mert szeretne valamit?

Nah igy válaszoljatok rá :D

2007. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azért nem értettem. :-) amujgy az enyámet is átirták ,nemértem miértelme van ah akokra bénák h nemtudják megfogalmazni miről van szó.


na a lényeg hogy szerintem azt akarta kihozni ebből a csaj h csak barát? szerintem azt kellett volna mondanom hogy mi lenne ha nem csak barát. szerintem többet akar a csaj, tuti!

2007. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyird ki a csávót.(Csak finoman)
2007. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!