Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek lány létemre, hogy ne nyomulás legyen belőle?

Figyelt kérdés

Van egy srác, munkával kapcsolatban ismerjük egymást, találkoztunk párszor személyesen, illetve beszéltünk facebookon is, de munka miatt többször már nem fogunk találkozni. Neten keresztül nem volt túl gördülékeny a beszélgetés, időnként kérdezett ő is, de többnyire én vittem tovább a dolgot, úgyhogy azt inkább szüneteltetem is. Valószínű azért sem lehet ott vele normálisan beszélgetni, mert nagyon elfoglalt, sokat dolgozik. Élőben viszont nagyon jókat beszélgettünk, érdeklődő volt, sokat kérdezett, nem csak munkáról, hanem személyes dolgokról is, figyelmes volt végig és kedves.

Nem tudom biztosan, h van-e valakije, de nagy valószínűséggel nincs. Valószínűleg kedvel és én úgy érzem, hogy külsőre is talán bejövök neki, de nem tudom biztosan, hogy mennyire érdeklem. Lehet, hogy nem akar tőlem semmit, de az is, hogy csak nem mer kezdeményezni. Amikor élőben találkoztunk volt is egy ilyen megjegyzése, hogy versengenek értem a fiúk. (kollégáira gondolt, akikkel jóban vagyok, de csak ennyi)

Szeretnék lépni, mert régen találkoztam ilyen srcáccal, aki ennyire felkeltette az érdeklődésemet. Félek a visszautasítástól, de még az is jobb annál, mint hogy hetekig, hónapokig emésztem magam és szenvedek, hogy vajon mi van.

Hogyan kezdeményezzek, legyek konkrét és mondjam meg, h szívesen találkoznék vele vagy csak valami finomabb utalást tegyek? Úgy érzem, h a facebookos beszélgetéssel nem jutok különösebben előre, csak rontok a helyzeten. Van valami ötletetek?

L22, a srác pár évvel több


2016. nov. 30. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Figyu,ha egy srác akar tőled valamit és nem töketlen,akkor keres.Ha nem keres,akkor nem érdekled eléggé.Ez most durván hangzik,de hidd el,van elég tapasztalatom ilyen téren,ha elkezdesz nyomulni,akkor max csak meg akar majd fektetni,de túl sok jóra ne számíts.A pasik azt szeretik,ha küzdeni kell egy nőért :)
2016. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amit mondasz, az igaz, de csak a pasik egy részére. Saját tapasztalatból tudom, mesélt már nekem pár ilyen srác. Még lájkolni se lájkoltak, nem hogy rámírtak volna, pedig tetszettem nekik és komolyan érdekeltem volna őket. De ezt csak utólag merték elmondani. Persze, lehet igazad van és ez a srác olyan, amilyennek mondod, de akkor meg főleg mit veszíthetek? Legalább kiderül nem?
2016. nov. 30. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom,én sosem kezdeményezek pasinál.Ha valaki olyan töketlen,hogy nem mer,akkor úgysem jönne be,mert én elég magabiztos vagyok és a magabiztos pasikat is szeretem :D De ahogy gondolod,egy próbát megérhet..:)
2016. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ha elmész valahova, amiről látod facebookról, hogy megy? Egyébként én sem hiszem, hogy otthon szenvedve fetreng a szerelemtől és üti a falat, hogy jaj, miért nem mer írni neked, pedig annyira szeret.
2016. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még jó, mert nem is ez a kérdés. :) Viszont ha egy kicsit is érdeklem, lehet találkozna velem és egy apró esély mégis csak lesz rá, hogy később talán jobban fogom érdekelni. Vagy nem. Akkor meg nem szenvedek tovább fölöslegesen. De tudom, minden fekete-fehér, valószínű vagy utál vagy szerelmes belém, és jobb, ha meg sem próbálok utánajárni, csak fetrengek a nyomoromban, ahogy itt mindenkinek szokása.
2016. nov. 30. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem élvezed a szenvedést? Így még hónapokig ellehetsz. Ha kipukkad, akkor mi lesz veled?
2016. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hívd el. Én például sosem szólítanék le senkit és randira sem hívok senkit, ha nem látok kölcsönös vonzalmat. Próbáltam párszor, bátor voltam és célratörő, abszolút kulturáltan, de semmi jó nem lett belőle, max randi. Én már csak akkor hívok valakit randira, ha érzem a kölcsönös vonzalmat és előtte egy darabig ismerkedtünk is. Inkább társkeresőztem korábban. Most pedig jó ideje van párom... és Ő volt a rámenősebb. Sosem voltam töketlen, ha akartam valamit minimum próbálkoztam, de volt idő régen, amikor egyáltalán semmi bátorságom nem volt nőkkel.
2016. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!