Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez randi lesz? Ezek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez randi lesz? Ezek szerint nincs baratnoje vagy azert szamitsak ra?

Figyelt kérdés

Hetek ota beszlgetek egy pasival kozossegi oldalon (szemelyesen is dumaltunk mar a munkahelyemen)

Ma poenbol beoltottam de hulyen jott ki es elnezest kertem tole.

Mire azt irta "elnezem, de csak akkor ha meghivsz egy sutire -amit mar amugyis beigertel :D"

Mire irtam hogy allom a szavam es legyen :)


Megbeszeltuk hogy este talalkozunk az egyik belvarosi cukraszdanal.


Akkor ez a "meghivsz egy sutire" (bar gondolom ugyis O akar majd fuzetni)

Duma rejtett randira hivas volt?


Nem tudom van.e valakije, csak azt tudom hogy bejovunk egymasnak ez szemelyesen nagyon erezheto.

Szamitsak azert ra hogy van csaja es huylit vagy mivel nyilvanos es eleg ismert helyre megyunk igy csak nem kockaztatna ergo szingli...?


2016. dec. 2. 15:26
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

A mai veszelgetes elott 3napig nem irtam neki.

Gondolom azert ez a nagy belendules a talalkara, mert ugy van vele hogy mostmar legyen valami :)

2016. dec. 2. 15:28
 2/23 anonim ***** válasza:
Hetek óta beszélgettek, de még nem jött szóba, van-e valakitek? Azért az elég felszínes beszélgetés lehet, ahol egy ilyet nem mersz megkérdezni
2016. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
ő sem kérdezte meg tőlem.
2016. dec. 2. 15:34
 4/23 A kérdező kommentje:
de ha lenne valakije, elég bátor húzásnak tartanám tőle,hogy beüljön velem sütizgetni egy forgalmas cukrászdába-ahol bárki megláthat minket
2016. dec. 2. 15:36
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem ha tetszik valaki akkor az az első dolog amit kitudakolok, h van e valakije... Ezek szerint még a legalapvetőbb dolgokat sem tudsz róla...
2016. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
jó, akkor majd ma személyesen megkérdezem és szintén személyesen megtudom róla a legalapvetőbb dolgokat is
2016. dec. 2. 15:45
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja és tegyem hozzá, h ha sütizés közben derül ki, h van barátnője? Mit teszel ? :D Felállsz és elmész onnan? :D Mert sok olyan pasit ismerek, akik tényleg mint baráti/kolléga alapon elmennek egy kávéra stb és semmit nem is akarnak egymástól...
2016. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Kollegabes baratkent tuti nem nez ram...mivel szemelyesen fel tudtam merni h igencsak tetszem neki.


Ha meg kiderul h van noje akkor szepen megeszem a sutimet. Elcsevereszek meg vele. Elkoszonunk, majd lepattanok rola. Ennyi

2016. dec. 2. 15:48
 9/23 anonim ***** válasza:
Okos vagy! :)
2016. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Koszi :D

Minden szituban felkeszulok a leheto legrosszabbra, igy max. Csak pozitiv csalodas erhet, negativ mar nem :D

2016. dec. 2. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!