Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha fél év alatt nem szólított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fél év alatt nem szólított le, akkor nem gondolja velem komolyan?

Figyelt kérdés

Kb. kéthetente láttam őt az előző félévben. Sokszor szemeztünk meg hasonló, de hogyha tényleg érdekelném őt, akkor már leszólított volna, nem?

Mostmár nekem is lenne bátorságom, de így, hogy eddig nem lépett, és úgy gondolom, hogy nem érdeklem őt, akkor minek törjem magam?


2016. dec. 2. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Ki a fiucska? Ki a kislány? (a történetben). Mennyi idösek vagytok? Milyen szituban szoktátok látni egymást?

"Mostmár nekem is lenne bátorságom, de így, hogy eddig nem lépett...." Ez nagyon aranyos átháritás csak kár, hogy tömény butaság.

2016. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem áthárítás, csak emiatt azt gondolom, hogy értelmetlen lenne kezdeményeznem.

Én vagyok a lány.

2016. dec. 2. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 akkor felesleges volt összeszedned a bátorságodat. :)
2016. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt anno egyetemen egy srác, aki tetszett, rendszeresen szemeztünk is, de nem szólított le. A szorgalmi időszak utolsó napja volt, megint ott ücsörgött magában az aulában, ahol mindig szemezni szoktunk. Úgy intéztem, hogy a közelében legyek és hangosan (úgy, hogy biztosan hallja) egyeztettem a barátnőimmel, hogy akkor most átmegyünk ebbe és ebbe a sörözőbe. A srác kb. félórával később megjelent egy közös ismerősünkkel, és egyenesen az asztalunkhoz ültek.

Szóval légy kreatív, dobj fel magas labdákat, amiket lecsaphat! :)

2016. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a fiú nem kezdeményezett, akkor inkább hagyd a dolgot. Én a helyedben nem tennék semmit sem. Bár, én mindig megvárom, hogy a fiú kezdeményezzen, mert eddig kétszer kezdeményeztem én hasonló helyzetben, és egyik se sült el jól. 21l
2016. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy lánnyal a munkahelyemen már fél éve szemezek, folyton bámuljuk egymást, mégse szólítottam le. Nem is fogom, de nem azért, mert nem tetszik vagy nem gondolnám vele komolyan. Más oka is lehet.
2016. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem mer kezdeményezni, vagy úgy gondolja, hogy nem lenne esélye nálad.
2016. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Mostmár nekem is lenne bátorságom, de így, hogy eddig nem lépett, és úgy gondolom, hogy nem érdeklem őt, akkor minek törjem magam?"


Lehet, ő ugyanezt gondolja :D

2016. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!