Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja vagy csak szivat? 20/l

Figyelt kérdés
Van egy srac 23eves, 3hete ismerem de az elejetol kezdve tetszem neki en is de o kb 1-2orara lakik tolem autoval. Azonban egy par napja mar ott tartunk h elmeletben mar egyutt vagyunk csak hogy talalkozzunk o jon le eloszor hozzam. A legelso talalkozot lemondta mert dolga volt papirokat intezett es ilyesmik. Ezzel semmi problema nem volt.Viszont mara lett volna a talalkozo atteve de nem biztosra mondta mert hogy segitenie kell a szuleinek. 4orakor irt hogy vegzett...Irtam hogy akkot jon-e azt mondta most mar nem megy sehova mert faradt. Eltudom kepzelni hogy faradt tenyleg de kozben ott van bennem az is hogy hat lehet hogy csak huzza az agyam vagy ilyesmi.Szerintetek?
2016. szept. 10. 17:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Oh es eddig csak egyszer talalkoztam vele amikor megismertem egyik kozos barat altal.
2016. szept. 10. 17:58
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet ez, lehet az. Az is igaz lehet hogy dolga van, de lehet hogy dolga van és nem akar találkozni veled. Kérdezz rá, tiszta lappal játszatok.


Én a fordítottja vagyok, megismerkedtem egy lánnyal. Egy városba lakunk, de csak egyszer találkoztunk. Bármit csinálok, hívom, de most így nem ér rá, most barátnőzik, stb. Igaz beszélgetésünk alatt elmondta, h most nem akar egyenlőre kapcsolatot. Nagyon kihasználták előttem, érzelmileg is... Pedig nekem nagyon bejön, mind testileg, mind lelkileg. 28/f

2016. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem tényleg érdekelne egy csaj, akkor fáradtan is találkoznék vele, főleg ha már előtte 2-szer is lemondtam.

Ha nem is csak szívat, akkor is komolytalan a csávó. Hagyd a fenébe!

2016. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindakettotoknek :) 1. Neked pedig kitartast sajnalom hogy te is hasonloban jarsz :)
2016. szept. 10. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hazudik vagy megbízhatatlan vagy mindkettő. Rögtön így indítani... Felejtős.
2016. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:( koszonom, lehet igazatok van , de remelem tevedtek...:(
2016. szept. 10. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnél nincs fontosabb. Csak egy másik nő... Meg amugy is "messziről jött ember azt mond amit akar" remélem érted :D
2016. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ertem :D mindenkinek ment a zold kez :) Kezd elegem lenni ezekbol a "ferfiakbol" :D
2016. szept. 10. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!