Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány eljön velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány eljön velem találkozni, de nem kifejezetten barátilag (mert annyira nem állunk közel) de van barátja, megcsókolhatom? Vagy felfoghatom randinak attól még?

Figyelt kérdés

18 éves szóval nem igazán tudja még mit akar szerintem.

Már másodszorra találkozom vele. Abba a gimibe járt ahova én.

Általában ha eljön velem egy lány kettesbe valahova és huzamosabb ideig elvisel meg szoktam csókolni. Még sosem volt ebből probléma de ritkán jutok el erre a szintre, mert általában ilyenkor össze is jövök a lánnyal. Vagy nem, de hosszú ideig kell várnom mire újból lesz ilyen lány. (általában félévente, 3 havonta, nem szeretem erőltetni)


De erről a lányról határozottan tudom, hogy kapcsolatban van. Ne érdekeljen? Kezeljem randiként, és ha úgy érzem lehet, csókoljam is meg?


2016. dec. 3. 21:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A csók nálam rutin egyébként, még kölyökkoromban mondta apám, hogy ha egy nő eljön velem kettesben általában meg kell csókolni. Kivétel a nagyon régi barátok, vagy kényszerű találkozások.
2016. dec. 3. 21:04
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátja, akkor nem.
2016. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Miért csokolnád meg? Ki vagy te? :D

Érdekeljen, hogy kapcsolatban van. Az ilyesmit Illik tiszteletben tartani. Betyár becsületről hallottál már?

2016. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Tetszik? Akkor tedd meg. AÁltalában ha az az érzésed, hogy egy csaj szeretné ha megcsókolnád, akkor az általában úgy is van.
2016. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Hát ha akarsz kapni egy fülest, mert a barátja megtudja h kikezdtél a barátnőjével, bár az ilyen barátnő is milyen? Kettesbe más sráccal találkozni, bár lehet h csak barátkozni akar, ez n nagyon derül ki a kérdésedből h mi miatt is találkoztok, lehet csak egy barát kell neki.

Így sztem látatlanba, nem tudjuk megmondani, de le lehet pontozni... Én nálam szabály h más nőjével nem kezdek, nem csinálom azt ami nekem is szarul esne. Bár kinek mi..

2016. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem szakított a barátjával azóta? Mert amúgy fura, hogy veled is találkozgat. És biztos, hogy ő randinak gondolja ezeket a találkákat?
2016. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne csókold meg. Nem kell minden lányt megcsókolnod akivel találkozol.. Amúgy is pasija van a lánynak, azt sem értem minek találkozgat veled vagy miért nem tisztázza veled ez a helyzetet. De ez nem randi!
2016. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Én nálam szabály h más nőjével nem kezdek, nem csinálom azt ami nekem is szarul esne. Bár kinek mi.."


Ezért nincs barátnőd.

2016. dec. 3. 21:21
 9/16 A kérdező kommentje:

Vannak olyan lányok akik jófejségből nem szakítanak a barátjukkal. Én is voltam olyan helyzetben egyébként hogy egy 3 éves kapcsolat végén elpuhultam és mire észbekaptam már ki voltam dobva és más k**ta a csajomat.

Ilyen az élet.

2016. dec. 3. 21:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Istenem olyan sötét vagy, de ha érdekel, bár semmi közöd hozzá van és boldogok vagyunk sőt igaz már n a barátnőm mennyasszonyom..
2016. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!