Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor mikor mondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor mikor mondanátok el, hogy pszichés problémátok van?

Figyelt kérdés
Első randin vagyunk túl, és az a benyomása, hogy egy aranyos, kedves lány vagyok, és nem tudom mikor kellene elmondjam, hogy nem fenékig tejfel az életem, és problémáim vannak. Nem arról van szó, hogy randin nem magamat adtam, csak nyilván nem hozakodtam elő ezzel első találkozáskor.
2016. dec. 4. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva már az első randin se lenne probléma, ha ilyesmiről mesélne a lány.
2016. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Hirtelen az játszódott le bennem, h az a szerencsétlen átkarolna, te meg belevágod a kést... mert ugye pszichés vagy :D akkor majd megtudja. addig hagyd sodródni az árral
2016. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ismerkedéskor egyáltalán nem szoktam elmondani, hogy vannak mentális problémáim. Járok kezelésre, szedek gyógyszereket, igyekszem normálisan viselkedni a társadalomban. Ha elmondanám, valószínűleg ki lennék kosarazva, ami rossz hatással lenne rám.


Minek legyek önmagam ellensége? Amiről nem tud a másik, az nem "fáj", vagyis ebben az esetben nem befolyásol senkit.

2016. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nekem egy kicsit ijesztő lenne, hogyha rám zúdítaná a randipartner a gondjait már az elején :)) Csak már most azon kattogok, hogy mi lesz, ha megtudja a "történetem". És minél tovább húzódik, annál frusztráltabb leszek emiatt.:/ De lerohanni sem akarom vele :D
2016. dec. 4. 20:06
 5/19 anonim ***** válasza:

Soha. De úgyis kiszúrja pár hét esetleg hónap után. Ráadául, tolerálhatatlan, gyógyíthatatlan és nagyon rossz az én bajom.


Szóval ideje berendezkedni a rövid kapcsolatokra. Ez van, ennyi jutott. Van akinek még rosszabb. Öreg meg úgyse akarok lenni, úgyhogy szarok a család dologra.

2016. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ez nem rázúdítás. Nem úgy kell ezt elképzelni, hogy rögtön a találkozás után benyögi, hogy "Szia, Kata vagyok, amúgy szociális fóbiás, ugye nem zavar"?

Hanem ha úgy alakul a beszélgetés, hogy mélyebb témákba is belementek, akkor simán lehet erről is beszélni.

2016. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem olyan súlyos, hogy gyógyszereket szedjek. :) Nem átverés amúgy ez? Kicsit annak érzem. Kialakul benne egy pozitív kép, és aztán kiderülnek ezek a negatív dolgok...
2016. dec. 4. 20:09
 8/19 anonim ***** válasza:
Csak az derül ki, hogy van benned erő a változáshoz.
2016. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#6


Kivéve, ha olyan típusú amit nem igazán lehet irányítani, mert a viselkedésedre hat.


És még rosszabb, hogy tudsz is róla. Nem úgy mint a pszochopaták akik magukat normálisnak látják.

2016. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
8. Köszönöm szépen! :)
2016. dec. 4. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!