Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeretlen lányra hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen lányra hogyan írjak rá és mit irjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy ismeretlen lány. Pár hete, talán már egy hónapja is hogy bejelöltem, még aznap visszaigazolt. Amikor bejelöltem, olyan szándékkal jelöltem be, hogy szeretném megismerni, stb, majd miután bejelöltem, mondom majd azután ráirok, hogy visszaigazolt. Vissza is igazolt, de én még mindig nem írtam rá.Egyszerűen félek ráírni, nem tudom mit írjak rá. A lányt egyik ismerősöm ismeri, ő mondta hogy jelöljem be, a lánynak is mondta hogy ő jelöljön be engem, de ő nem mert. Azt nem kérdeztem, hogy miért nem. Viszont lehetséges hogy bejövök a lánynak, ki szeretném deríteni, de én viszont nem tudom mit írjak neki. Valami tippeket várok, ki - mit ír ismeretlen lánynak facebook-on. Sajnos én még soha nem csináltam.
2016. dec. 6. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Hát egy hónap után elég cink bármit is írni, mert mindenképp hülyén jössz ki belőle. :D


Esetleg nekiállhatsz jópofizni, hogy ráköszönsz, ha meg visszaköszön, akkor jaaaj, nem jelzett ez a hülye vacak program, hogy visszajelölt, és milyen cink ez így, ne haragudjon, hogy ilyen bunkó vagy, amiért ismeretlenül egy hónapig be sem mutatkoztál... :D Ebből meg már kiindul a beszélgetés.

(Nem szép dolog a kamu, de ha összejött, később még mindig megvallhatod, hogy féltél tőle. :D Én visszamenőleg ilyenért nem haragudnék.)

2016. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szimeon ***** válasza:
100%

Pl. Szia, látom, hogy te is szereted a Hózentróger zenekart/Sárga Disznó Cukrászdát. Vagy: látom, hogy te is ismered a Motoros Mancit/Réveteg Rómeót, stb. Voltál a múltkori koncerten? Mit szoktál ott enni? Én a paprikás felvágottat kedvelem. Jó fej a gyerek, honnan ismered? Te is múlkori tüntetésen ismerkedtél meg vele?

Ilyesmikre gondoltam.

2016. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"ő mondta hogy jelöljem be, a lánynak is mondta hogy ő jelöljön be engem,"


Mégis miért?? Ha azt mondja, ugorj kútba, megteszed?

2016. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A legkülönfélébb hazugságokkal elő lehet állni, csak kreatívnak kell lenned.

De! Ha csak egyszerűen rákérdezel, hogy van-e kedve ismerkedni, azzal se rontottál el semmit. A legtöbben úgyis tudják már a sziánál, hogy ismerkednél.


30/F

2016. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mondjuk hosszabbtávú barátság extrákkal kapcsolatra hogyan lenne érdemes nyitni,rákérdezni,lehet e ilyet facen?
2016. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszeruen csak irj ra, szia, mi a helyzet, stb... A lenyeg, hogy te semmikeppen se kezd magyarazkodni, csinalj ugy mintha teljesen termeszetes lenne az egesz, mintha mar reg beszelgero viszonyba lennetek! Hidd el, ha bejosz neki biztosan nem kezd el problemazni, hanem majd orul, hogy vegre rairtal! Aztan ha masnap vagy kesobb o is kezdemenyezni fog akkor mar minden sinen is van, de ha nem akkor te se eroltesd!
2016. dec. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez se felnőtt párkapcsolatok témába tartozik...

Hogyan írj rá? Billentyűzettel pl "szia hogy vagy?"

Ráírtál már azóta?

2016. dec. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!