Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés kezdeti fázisában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés kezdeti fázisában mi lenne a véleményetek ezek után?

Figyelt kérdés

A napokban megismertem egy kedves, művelt srácot.

Az egyik beszélgetésben előjött, hogy ki szerint mennyi az egészséges, hogy egy fiatal párhoz hányszor járnak fel a szülők.

Azt mondta szerinte 2 hetente 1-2 alkalom még belefér. Viszont elmondta, hogy napi szinten beszél az anyukájával telefonon, mikor ki hívja a másikat. Ha otthon van néha felugrik hozzá munkába menet.

Plusz a haverok PS4-ezni. Heti többször is.

Most nekem ez kicsit ellentétese annak, mint amit fentebb mondott.


Szerintetek kilehet építeni egy normális, felnőtt párkapcsolatot egy ilyen férfival?

Jövőre tölti a 31-t.



2016. dec. 7. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Takarodj el tole, es hagyd meg nornalis nonek, konyorgom.
2016. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
1 es hehehe;) jogos!
2016. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
23%
de nyomorek vagy. Az neked miert faj ha egyedul el es minden nap beszel az anyukajaval illetve a haverok felmennek hozza? 31 evesen azt varod, hogy uljon otthon egyedul és kussban. istenem
2016. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Ez szerintem önmagában semmit nem jelent. Párom is, én is szinte napi szinten beszélgetünk a szüleinkkel, de nem függünk tőlük, önálló életünk van már elég régóta.

Ha én beszélgetek a szüleimmel, akkor valamilyen konkrét okkal tesszük, például az elmúlt hetekben édesapám tanácsot kért édesanyám karácsonyi ajándékával kapcsolatban, és mivel mi jobban értünk hozzá a párommal, velünk egyeztette a kiválasztott dolog paramétereit. Két hétig napi szinten volt téma a dolog.

Attól még lehet, hogy az említett férfi nem szakadt le az anyjáról, de az nem abból derül ki, hogy milyen gyakorisággal tartja vele a kapcsolatot, pláne akkor, amikor egyedül van. (Lehet, hogy anyuka jól főz, ezért ugrik fel rendszeresen, hogy egyen egy kis hazait - de ha lenne párja, aki főz rá, akkor erre nem lenne szüksége.)

2016. dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Semmi gáz nincs vele, ha elköltözött az anyjától, de tartja vele a kapcsolatot. Teljesen okés ez így. Nekem a férjem, mielőtt én lettem neki, még főtt kajáért is járt az anyjához, dobozban vitte onnan el az albérletébe. Ahogy velem komolyra fordult, kedvesen mondtam, hogy erre már nincs szükség, szívesen főzök neki én, és főztem. És többet nem ment oda. Soha, semmilyen problémánk nem volt a későbbiekben abból, hogy ő egyedülűllóként jó viszonyt ápolt az anyukájával, és játszott a számítógépen 31 évesen, most 40 éves, tökéletes, felelősségteljes apa, és majdnem tökéletes férj.
2016. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mármint főtt kajáért nem ment oda, nyilván a mamához heti-kétheti rendszrességgel megyünk, imádom anyósom, ő is engem.
2016. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
4: miért nem főz magára?
2016. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még nem volt párkapcsolata.
2016. dec. 7. 12:20
 9/12 A kérdező kommentje:
Engem még az zavar megmondom az őszintét, hogy állandóan a haverok a téma. Ki merre utazott stb.
2016. dec. 7. 12:24
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

# 7: Attól, hogy egy férfi (vagy nő) néha az anyja főztjét eszi, még nem jelenti azt, hogy nem főz magára.

40 éves elmúltam, évtizedek óta vezetek saját háztartást és még mindig előfordul, hogy anyám csomagol ezt-azt. Ahogy a nagymamám is tette, amikor még élt. Valahányszor meglátogattuk, mindig kajásdobozokkal tértünk haza.

A páromnál ugyanez van: náluk egy átlagos hétvégén annyit főznek-sütnek, mintha lagzi lenne. Mindig kajával megpakolva engedik útjára.

Szerintem nincs ebben semmi. Őszintén szólva nekem rettenetesen hiányzik, mikor még élt a nagymamám, és kaptuk ezeket a "szeretetcsomagokat". Mert abban tényleg nem csak kaja volt, hanem a szívét is belecsomagolta!

2016. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!