Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak is szoktak azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak is szoktak azon taktikázni, hogy inkább arra várnak, hogy a másik írjon, szándékosan később válaszolnak, vagy ez csak a nőkre jellemző?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam hogy van ilyen. Van ennek értelme? Ha valaki tudja segíthetne. 38F.
2016. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha én is bűnbe esek, pedig férfi vagyok. Ez nem nem, hanem egyén kérdése.
2016. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2

Azt azért tudni kell rólam, hogy érzékenyebbek vagyok, mint egy nő. Elég nőies a lelki világom is.

2016. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a később válaszolok az talán, hogy úgy érezze a csaj h nem vagyok folyton elérhető, mert az is unalmas egy idő után.

25/F

2016. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nő vagyok és nem szoktam. Felnőttek nem szoktak, csak gyerekek esetleg.
2016. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6%

Ez tipikusan női szokás. És nem csak ezekben az ügyekben van náluk szándékosság, és számítás, hanem akkor is, amikor egy férfinak keresztbe kell tenni.

Szóval én is cask nők esetében tapasztaltam ezt a fajta "szórakozást".

Kivételek persze vannak, mint pl a 2 válaszoló, aki férfi létére ilyen, és az utolsó, aki nő létére nem ilyen :)

2016. dec. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!