Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! El tudnatok kepzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! El tudnatok kepzelni komoly parkapcsolatot egy bunozo ferfival? (fontos a leiras! )

Figyelt kérdés

Nem olyannal, aki maga rabolt bankot vagy ilyesmi butasagot csinal(t)...


.. hanem olyannal, aki komoly nemzetkozi bunszervezet resze vagy akar iranyitoja, nagyon komoly kapcsolatokkal...



2016. dec. 8. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D félnék mikor ölnek meg, viccen kívül mondom :D
2016. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Úgy írod ezt, mintha ez valami előny lenne, vagy minimum vonzó... Nem az. Sőt, szerintem még nagyobb kockázatot jelent.
2016. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Hát, bocsi de én nem, mert nagyon aggódnék, hogy mi lesz, ha szakítunk. Viszont, ha ennyire befolyásos, akkor nagyon szakítani sem mernék, miután kiderült. Szóval lehet, hogy belemennék, de nem igazán azért, mert jó ötletnek gondolom.
2016. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok csajok, gondolom a usernevemből leesett, de akár fordított helyzetben 100% hogy nem.


még ha tudnék is valahogy nyugodtan aludni azzal a tudattal, hogy a párom más emberek életét teszi tönkre közverlen vagy közvetve, az sose hagyna nyugodni hogy mikor csukják le, vagy mikor lőnek le minket.

2016. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Viszont azonnal az elejen nem vagytok tisztaban a dologgal, igy ha kesobb derulne ki, mit tennetek ?
2016. dec. 8. 19:12
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért azt tudni kéne, hogy mit tett. Nagy valószínűséggel nem, de ha olyat csinált amivel szándékosan nem ártott másnak, csak ezt a törvény mégiscsak bünteti, akkor igen. Persze csak úgy, ha tuti biztos, hogy nem kell visszamennie a sittre.
2016. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Bizonyos népcsoportoknál addig nem férfi a férfi, amíg nem ült. Egy olyan nemnaptólbarna csajt keress, az értékelni fogja és a család is könnyebben befogad.
2016. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez ilyen tipikus cigó vaker, hgy "dik má' há' én tágjá vádzsok a kozá nosztránok itálijai maffia vagyok egyen meg a rák!"
2016. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem és alapjáraton nem kezdenék ilyennel...
2016. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lett volna, ha csak simán azt írod cig..., nem idén nyáron barnult. Egyébként nem.
2016. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!