Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet tudatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tudatni egy csajjal, aki haverod vmennyire h bejön neked? De én a jelekre gondolok, nem pedig arra h kimondja az ember. :D De fordítva is kérdezhetném h mika jelek.

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Határozottan,célszerűen,erélyesen,bátran,gálánsan,elbűvölően,ambíciózusan,agilisen,megnyerően.

Oktatófilm: http://www.youtube.com/watch?v=1Qo69jNx6hU 1:20-tól

2010. máj. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát én igy vagyok szerelmes vok 1 csajba de nem mondom el neki már vagy 1 éve az vok de nem mondtam el neki kedves vagyok vele ha valamije le esik gyorsan felveszem ilyenek
2010. máj. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát kb én is így vok vele,de előbbre kéne jutni...:S:D:D:D
2010. máj. 2. 00:33
 4/10 anonim ***** válasza:
00:32-es vok multkor is jött a buszra amikor megláttam megdobbant ugy a szivem :S már annak örülnék ha nem szeretném néha olyan rossz de tényleg légy vele kedves nagyon én ezt tettem már nem teszem mert ha eggyütt vagyunk akkor másnap nagyon rossz vissza gondolva :S
2010. máj. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Háhá, most ilyen helyzetben vagyok. Ha kevesebbet beszéltetek, de akkor jókat, elsőre le lehet venni, ha valaki nyomul, szóval emiatt szerintem nem kell aggódnod. Na akkor gépelem mi volt. Először is szabad programon végig mellettem volt és beszélgettünk, miközben kifejtette, hogy ő sose mondaná rám, hogy makacs vagyok meg én vagyok a főnök arra megyünk amerre akarok, ha mondtam valamit nekem mi tetszik, akkor rögtön változtatott (pl: porsche helyett bmw, Németország helyett Olaszország...) tervezd vele a közös jövőd, mondjuk utazás vagy valami amit szeret. Ha túl sok szépet mondasz neki meg túlzottan figyelsz rá, gyanús lehet. xD De még mindig hiheti azt, hogy te most barátkozol, ezért a tuti kérdések, amik ijesztőek de egyértelművé teszik. Mikor járt utoljára valakivel? Szűz-e? (ha olyan korban vagytok, húsz éves csajtól nem feltétlenül kell megkérdezni xD) Cigi, pia, drog? (érdemes elsőnek kérdezni. Ha nem, és ez neked bejön hangot adhatsz neki, én a tökéletes minősítésben részesültem, hát hízelgő xD)Csak nézd... Izgalmas tud lenni xDD Tuti, hogy észreveszi ezeket a változásokat rajtad, de nem biztos hogy ezen könnyíteni fog, kivéve ha az a típus. Én spec. ráhagyom a dolgot. Amíg konkrétan el nem mondja mit akar, addig hagyom téblábolni, mert érdekel mit hoz össze. De a határozottság az szerintem jó pont, és miután erősen célozgatsz, el fog rajta gondolkodni mindenképp. Egy hét után szerintem érdemes kipróbálni a tények elé állítást. Ha jó fejnek tart, meg tetszel neki, vagy a kettő közül valamelyik akkor szerintem még elég bizonytalan lesz ahhoz, hogy kipróbálja veled. De van, aki igazán jó havernak elsőre rávágná, hogy nem. Én is ilyen típus vagyok. Sok sikert a csaj szédítéshez :'DDD Ha jó vagy, szerintem észre se veszi és nyert ügyed van...
2010. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Bocsi kihagytam a legviccesebb részt, említsd meg neki párszor hogy csajt akarsz és hogy miért lesz jó a te csajodnak :'D
2010. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kösziszépen...mondhattok még pár véleményt..vagy akár tapasztalatot is..:)
2010. máj. 2. 22:13
 8/10 anonim válasza:
Megmondod neki hogy kinyalnálak mint cigány a lecsóstálat!Ha bejön jól jársz ha nem akkor meg felfogja hülyeségnek!
2010. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csöcsörészd meg,abból tudni fogja,miről van szó.Ha felháborodottan néz,akkor mondd neki,hogy nem kell így nézni, ő is taperhat téged.
2010. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

00:35

durván magamra ismertem... "néha kívánom hogy ne szeretném úgy" pontosan ez van velem is...

Osztálytársam, és nagyon szerelmes vagyok bele, de tudom hogy nem nagyon van nála esélyem meg amúgyis... És az fáj a legjobban hogy nem tudom nem szeretni, megfogadom hogy nem beszélek vele de nem bírom ki... És jóba vagyunk...

Borzalmas, nagyon borzalmas...


Nem lehet őszintén beszélni, mert akkor biztos hogy elmenekül. Lassanként adagold be. Bánj vele kedvesen, de ugrasd is néha. Mosolyogj mindig. Szemezz vele, légy jó társaság, vidítsd fel. Hívd el valahová, mozizni, vagy csak séta..

Ezekből tudni fogja, majd ha látod hogy neki is bejössz (látni fogod, az biztos, ha mindig elmegy veled ha hívod pl, vagy ha már ő is keresni fogja a társaságod), akkor a sokadik kettesben eltöltött programon (látni fogod hogy mikor érkezett el az idő, de szerintem minimum 5) beszélj neki romantikusan, aztán ha látod rajt, hogy akarja, csókold meg.

Vagy legvégső esetben valld be neki, hogy szereted, addigra már úgyis rég tudni fogja abból, hogy a társaságát keresed, szemezel vele, mosolyogsz rá, és nem fogja hidegzuhanyként érni.

2010. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!