Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyha spontán randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyha spontán randira hívnak titeket és nemet mondtok, akkor van rá esély, hogy utána nem lesz kínos a beszélgetés?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy valaki el hív titeket randizni spontán, de valami baráti összejövetelen vagytok vagy valami több órás képzésen vagy akármilyen helyzetben, ahol még beszélhettek később a sráccal, miután nemet mondtatok. Ha a srác nem is érezné kínosnak azt, hogy beszéltek még, ti mennyire éreznétek kínosnak a helyzetet?
2016. dec. 11. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érezném kínosnak csak ha nyomulna meg bepróbálkozna még párszor. Akkor lehet nem viselkednék urinőként :D Ha felhúzna elküldeném a francukába.
2016. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha elutasítanak, jobb, ha elkerülöd őket. Amennyi bunkó és beképzelt nő van, könnyen belefuthatsz egy olyanba, aki már egy köszönést is nyomulásként fogna fel, és arrogánsan viselkedne veled, hogy mit képzelsz, ő már nemet mondott neked, akkor mit köszöngetsz, minek mész oda stb. Pedig lehet ezt intelligensen is kezelni, csak sajnos az állítólag érzelmileg érettebb nők jelentős része sem igazán képes arra, hogy normálisan viselkedjen. Én voltam már olyan helyzetben, hogy elhívtam egy csajt, nem reagált semmit, később meg összehozott minket a véletlen egy szakmai rendezvényen, nem is köszöntem neki, igyekeztem tudomást sem venni róla, nehogy már még nekem kelljen szarul éreznem magam bármi miatt is, ha ő arra sem volt képes, hogy legalább egy nemet mondjon.
2016. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem feltétlen, attól függ, a srác hogy reagálja le. Ha lazán veszi, akkor nem gáz, de ha látom rajta, hogy vérig van sértve/rosszul esik neki/kényelmetlenül érzi magát, akkor inkább hagyom a búsba és kerülöm.
2016. dec. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, a frusztrált és idegbeteg nők megint megtalálták a hozzászólásomat, és jellemző módon újfent személyes sérelemként élték meg, amit írtam. Mindegy, ez csak őket minősíti, mondjuk ezt nem is csodálom, én itt még nem sok olyan nővel beszéltem, aki nem lett volna valamennyire defektes, betegesen félénk, súlyosan önbizalomhiányos, vagy minden hozzá közeledni próbáló férfitól rettegő nőszemély.
2016. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!