Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Maximum hány percet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Maximum hány percet várnátok a lányra első randin?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
0. Pontosság a gyengém. Más, ha indokolt a késés, de jelezze előre. :)
2016. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Mindig ráérek, így 2-3 órát simán.
2016. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
nulla
2016. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Max 10-15 percet, de mivel én mindenhol ott vagyok időben, ezért szerintem jogosan elvárhatom a lánytól is, hogy legyen pontos. :) Ha előre szól, hogy kicsit késni fog, akkor nincsen semmi gond.
2016. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Max 15. Egyszer volt, hogy 1 óra késés után felhívott, hogy na akkor itt van én hol vagyok? Én akkor már egy haverommal söröztem.
2016. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ. Csak úgy érdemes randizni menni, ha teleószámot cserltek, másképp komolytalan az egész...


Ha telefonál hogy késik, akkor korrekt: vagy megvárom, vagy átrakom az időpontot máskorra, ha nem fér bele.


Ha nem telefonál előtte, kap 10 percet. Ezt követően felhívom és annak megfelelően döntök. Ha fel se veszi, akkor kuka az első randi is, meg a csaj is.

2016. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Olyan negyed órát, indokolt esetben nyilván többet is, ha szól telefonon. Én szeretek általában hamarabb ott lenni (még akkor is, ha nem randin), egyszer majdnem késtem, mert rossz irányban szálltam fel egy városi buszra, ezen utána nevettünk egyet, van ilyen. De olyan is volt, hogy a lány írt egy sms-t, hogy kicsit késni fog, mert a tanár tovább tartja az órát, és ilyen esetben nyilván megértem, hogy esetleg később ér oda. Nem a késéssel van a gond, hanem azzal, ha valaki nem korrekt, és nem képes jelezni azt, ha bármilyen okból késik.
2016. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyan nő vagyok, de maximum 10 perc az, amikor még nem telefonálok oda, hogy megyek, de éppen leszállt előttünk egy ufo vagy valami történt útközben.
2016. dec. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Ha én pontosan vagy kicsit korábban etudok jönni akkor ő is.Nem várok rá 1 percet sem.Elvárom a pontosságot mindenkitől.
2016. dec. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már pár perc késés miatt is telefonálok, ezt fordítva is elvárom.

Ha nekem kell felhívnom és rákérdeznem 5 perc után, hogy merre van a másik, és akkor közli, hogy ja megyek, csak 10 percet kések, akkor nem megyek el, de rossz pont.

Minden egyéb esetben maximum 10 perc után elmegyek, mert gyűlölöm, ha valaki más idejével szórakozik.

2016. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!