Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az egyetemen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az egyetemen, aki tetszik nekem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igazából ő már kezdeményezett, bejelölt fb-on, kérdezgetett tőlem, de nem tudom, hogy én bejövök-e neki. Mit tegyek?
2016. dec. 20. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jössz be neki, csak úgy viccből beszélget veled.
2016. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele többet, aztán majd adja magát a dolog. Hajrá! :)
2016. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha egy NŐ egy FÉRFIT bejelöl face-en (úgy hogy előtte személyesen nem nagyon beszéltek) és még utána kérdezget is tőle, akkor totál biztos, hogy bejössz neki.


Mit csinálj? - Beszélgess vele még pár napot, aztán hívd el őt személyesen találkozni is. (Randira, de ne mondd ki a randi szót neki.) Mondjuk üljetek majd be valahová forralt borozni.

2016. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Jaja, ha ő jelöl be nőként meg érdeklődik, akkor nyert ügyed van. De a legtöbb srác ilyenkor szokta elszarni a dolgot. :D Hívd el egy teázásra, forraltborozásra, sétára a karácsnyi forgatagban, korizhattok is. Ne cseszd el!
2016. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Ne legyél már ennyire élhetetlen, hívd el valahová, és nyomulj rá. A férfiak többsége örülne annak, ha valaki kezdeményezne náluk, neked meg az öledbe hullik a szerencse. Élj a lehetőséggel, ne tökölődj.
2016. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ő írt rád először, vagy te írtál neki?
2016. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szóban történt, de 3-4 mondat volt, mert siettünk, és ő kezdeményezett
2016. dec. 20. 21:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Rendesen beszélgetett veled vagy csak a suliról kérdezett? Bár a sulis dolog is lehet szimplán egy ürügy, hogy a közeledbe férkőzzön. Ha úgy érzed, hogy nem szimplán illedelmes volt, hanem kifejezetten kedves és érdeklődő, akkor hajrá!
2016. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát kérdezte mikor lesz vége néhány dolognak, de rögtön az nap be is jelölt
2016. dec. 20. 23:37
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, belőled mindent úgy kell harapófogóval kiszedni. Amit elmondtál, abból nem lehet kitalálni semmit. Nagyon sok fiú szaktársamat bejelöltem már facen, beszélgetni is szoktam velük, mert lehet, hogy egyszer szükségem lesz rájuk információ miatt, vagy a jövőben munkatársak leszünk. Spoiler alert: lányokkal ugyanezt csinálom. Ebből még nem tudtuk meg, hogy te most egy szaktárs vagy a sok közül vagy tényleg tetszel neki.
2016. dec. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!