Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ha valakinek a lány aki nagyon tetszett neki, nemet mondott, ezért egy olyan lánnyal randizik, aki kevésbé tetszik neki, de könnyebb nála sikert elérni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 7. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Gerinctelen ember használ ki másokat. Szerintem szánalmas.
2016. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rosszul teszi. Biztos lesz még olyan aki nagyon tetszik Neki, nem kell belemenni csakazértis kapcsolatba!
2016. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék olyasvalakivel randisney, aki nem tetszik :/
2016. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem nem tetszik, csak a másik jobban.

Ettől még lehet működő kapcsolat és kiteljesedhet.


Van úgy hogy többet jelent, hogy van valaki melletted, minthogy egy szexbomba legyen álmaid nője.


Persze bizonyos kompromisszumokon belül. Egymást tisztelve szeretve.

2016. dec. 8. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd elválik. Attól hogy az egyik jobban bejön elsőre még nem biztos hogy a másikkal rosszul jár mindkettő. Sztem külsősként semmi közünk hozzá.
2016. dec. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit úgy tünik, hogy el akarja felejteni a másik lány utáni csalódást. Nem lennék szivesen a kevésbé tetsző lány helyében.
2016. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!