Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, veletek miről lehet...

Lányok, veletek miről lehet beszélgetni mikor egy ismeretlen fiúval találkoztok?

Figyelt kérdés

Első kevert bulim lesz( lányok,fiuk). Miről lehet veletek beszélgetni,hogy nem legyek uncsi,vagy nyomulós,nem csajozni akarok. Csak szeretnék lányokkal beszélgetni.


15f leszek


2014. dec. 30. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Fideszről ..
2014. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom, nem kanoknak szól a kérdés, de belekontárkodok kicsit. Szóval ne buliban! Lehetőleg! Ha egy lányt meglátsz, aki szimpatizál, szemez veled, téged néz, rád mosolyog, akkor egyértelmű, hogy odamész hozzá. A korából és az első megnyilvánulásaiból leszűröd, hogy mi az érdeklődési köre, legalábbis hogy alapjában mik érdeklik. (Egy nyafogós, kényeskedő topmodellt nagy eséllyel nem fog érdekelni a kvantumfizika!) Próbálj meg az őt érdeklő témakörökről beszélni, iskola, tantárgyak, tanárok, szünidő, ennivalók, innivalók, játékok, könyvek, zenék, tényleg bármiről, és leginkább vicces történeteket magadról, amikben te voltál az áldozat. Én úgy tapasztaltam, hogy ismerkedésnél a pozitív önkritika hihetetlenül imponál a lányoknak. Szóval ne görcsölj, ne gondolkozz sokat, hanem add önmagad. Ha nem jön be a lánynak, akkor viszontlátásra, elszalaszt egy jó fej srácot, próbálj így állni hozzá. :) Jó bulit holnapra!
2014. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Szóval ne buliban! Lehetőleg!" Ja ezt úgy értsd, hogy konkrétan az ismerkedés ne buliban történjen, hanem próbálj meg legalább annyira imponálni a lánynak, hogy eljussatok odáig, hogy felkeltsd az érdeklődését, s később jobban megismerhesd, és nyilván akkor már sokkal könnyebb dolgod lesz, ha a lány is ismer kicsit. Nem kell túlgondolni semmit, légy laza, légy vicces.
2014. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!