Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondja a csaj hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a csaj hogy nem tudja hogy mi akar. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam vele, 2hónapja ismerkedünk.

A találkozáson csókolóztunk és azt mondta hogy nagyon jó volt meg hogy már több van köztünk mint barátság. Aztán azt mondja hogy nem tudja mit érez, és hogy ő még nem szeret úgy engem mint én őt és hogy időt kér tőlem, hogy átgondolja a kapcsolatunkat. Kétségbe vagyok esve, mert én tényleg szeretem azt a lányt. Lehetséges hogy ő is megszeret még jobban?



2016. dec. 23. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:

ebben sok minden lehet: másik srác is van akivel ismerkedik, talán egy régi ex aki még bekavar, vagy csak nem tudja elfelejteni, nem áll készen még egy kapcsolatra, nem is biztos hogy szeretne kapcsolatot, mert épp a sulira, melóra, stb bármi másra koncentrál.

légy türelmes. ne siettesd. ez ilyenkor a legnehezebb tudom, mert én is kissé hasonlo helyzetben vagyok.

2016. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
egyszerű,nem kellesz neki.valami miatt kifogásol.ne hittegesd magad,vagy bejössz valakinek vagy nem.az ilyen hogy idő kell az hülyítés.
2016. dec. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt is mondta hogy nagyon bejövök neki.
2016. dec. 23. 11:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos van még valaki más is a képben, aki ugyanígy bejön neki, csak még nem tud dönteni.
2016. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, nőknél nem lehet tudni és ne akard megfejteni mert beleőrülsz. Szerintem az jó jel, hogy csókolóztatok. Légy türelmes és megértő, ne sürgesd semmi képen.
2016. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem régiben szakított a barátjával.

Talán ez lehet a probléma?

2016. dec. 23. 13:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy ez a probléma.

Milyen hosszú volt a kapcsolat?

Ki szakított kivel?

Ha a barátjába szerelmes volt, és a barátja szakított vele hirtelen... és akár a kapcsolat több mint egy éves volt... Akkor két hónap simán lehet, hogy kevés még ahhoz, hogy új kapcsolatot kezdjen érzelmileg és lelkileg TISZTÁN.


Talán még érez valamit, és gondolkodnia kell. Idő és lezárás, elszakadás.

De persze akármi más is lehet. Sok rétű az ember :)

2016. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A lány szakított a fiúval és nem tudom hogy meddig tarott.
2016. dec. 23. 15:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe az ide írt válaszomat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2016. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!