Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HA egy pasi meghiv vacsorazni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA egy pasi meghiv vacsorazni, az randi?

Figyelt kérdés
Ferfiak hivnak meg noket barati vacsorara ugy hogy ok akarnak fizetni?
2016. dec. 23. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
klasszik randi, de ha csak barik akartok lenni, akkor nem az
2016. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez majd ott derül ki, ha azt mondja a következőt te állod, akkor az baráti vacsora volt.
2016. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy koncertmeghivas utan par nappal hivott vacsorazni. A koncertet is o fizette. Azt mondta ajandek.
2016. dec. 23. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Edzik magukat a későbbi általános szituációhoz kapcsolatban :D Ajjj, de gonosz vagyok ma :) Szerintem a megoldás, hogy csak éhes, és téged desszertként hív.
2016. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

valószínű ez a tipikus nice guy esete, aki nem meri megmondani, hogy szeretne tőled valamit, és így próbál puhatolózni.


szerintem beszéld meg vele a dolgot, mert ha nem jön be neked az illető, akkor nem szép (sőt csúnya) dolog kihasználni, még ha önként is ajánlja fel a dolgot. ha azt mondja, hogy tényleg csak barátság, akkor meg ajánld fel, hogy fizeted a dolgok felét. kivétel, ha az illetőnek tényleg sok pénze van, és olyan dolgokra hív meg téged, amit nem engedhetsz meg magadnak, de mindenképpen tisztázni kell vele a dolgokat.


ha tetszik neked a srác, akkor puhatolózz kicsit, valószínűleg, ha más tetszene neki, akkor azt hívná el "randizni", lehet, hogy neked kell megtenned a következő lépst.

2016. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

En nem hasznalom ki! A koncerten en vettem neki az italt, es a vacsora utan meg meghivtam egy barba ahol en fizettem.

Sose hasznalom ki, ha valaki kedves velem.

Abban mondjuk igazad van, hogy ki kellene deritenem, hogy mi folyik itt tenylegesen.

2016. dec. 23. 22:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Hacsak nincs tisztázva, hogy nem az, akkor ez bizony elég egyértelműen randi. És ezek szerint nem volt tisztázva.


Szóval ha nem akarsz semmit a pasitól, akkor ezt illene minél előbb egyértelműen letisztázni.

2016. dec. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak jól érzi magad a tarsasagodban. Kérdezz rá.
2016. dec. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!