Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan problajam meg h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan problajam meg h ne rontsam el?

Figyelt kérdés
Tehat van egy lany akir mar elso ota ismerek(most 9.es vok).Mar sokszor probalkoztunk de tul felenk volt es inkabb hagytam.Mostmar latom h igazi csaj lett belole szeretnem kerdezni h hogyan kezdjem el csapni neki a szelet ennyi ev utan?Nem szeretnem elrontani...
2008. okt. 7. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hivd meg valamire, vagy inkabb h csak kettesben legyetek vhova.. Mint pl egy parki helysegben. Mondjad ugy h csak setalni mentek. Biztos nem utasitana vissza egy setat , mar ha kicsit is tetszel neki. Majd utanna ha mar a parknal vagytok , v meg az uton is ha egyutt mentek , akkor beszelgessetek , dumaljal neki , legy vicces , de ne huje vicceket mondjal neki , hanem vmi erdekes temarol besz , ami talan vicces , s ami talan ot is erdekelne. Majd ha a parkba ertetek , uljetek le egy padra , majd lassan kozeledj hozza , de ne tunj tul tolakodonak h megijesszed ;) Bokolj neki , mondjad elsobe h jol nez ki ... aztan dicserd a hajat , mondjad neki h meg nem is vetted eszre h mien edes orrocskaja van , meg mien edes arca... bokolj neki .. . mondjad neki h ennyi ideje ismered ,de sose jutott az eszedbe h mien gyonyoru egy csaj... erdeklod meg tole h mien pasikat kedvel. meg h van e baratja , majd lassan fogd meg a kezet , es kerdezd meg tole h te valamenyire hasonlitasz az altala kedvelt ferfiakhoz ... s ha igen , meglatod maris jobb kedve lesz.. Legfokepp vigyazz arra h szeditsd minden dumaval , mert a nok azt szeretik ;) Legy kedves hozza... s majd lassan ha mar elkezdtek bemelegedni , majd minden megy magatol. Ha ugy gondolod h eljutottatok odaig h megcsokold , akor csokold meg , de ha nem gondolod ugy akor inkabb hagyd a 2. randira.. ( de jo csokot adj neki h ne csalodjon ) S ha mar meg is csokoltad , akor megkerded tole h jarna e veled .. Sok sikert ocsem ! Szurkolok ! :)
2008. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aha kossz :)


Meg arra szeretnek megkerni h mondjatok par jo kerdest:D...marmint ha igazan csend lesz legyen mit kerdezzek...mert az eleg ciki ha hallgatunk...tehat valami kerdest amire nem lehet egyszeruen igennel v nemmel valaszolni...minel tobbet:D

2008. okt. 7. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom ugyan, hogy osztálytársak voltatok-e, vagy szimplán csak évfolyamtársak, de ha ennyi ideje ismered őt, akkor biztos voltak közös programjaitok! Közös tanárismerősötök, akiken jókat nevettetek egy-egy félremondott mondatán, sok emlék eszetekbe juthat :) A régi múlt összeköt titeket, hát használjátok ki! Kutakodjatok egy kicsit a fejetekben, hol láthattátok egymást sulis programoknál.

Illetve a mostani sulijáról is kérdezheted, mivel most nagy változás van. Emlékszem mikor 9.-be mentem :) Kicsit féltem tőle, kérdezd meg pld. hogy vannak-e olyan jó fiúk az osztályában mint te, persze csak viccesen, nevesd el :) Vagy hogy szerzett-e jó barátokat.

Útközben akad majd téma az előttetek elhaladókról. De ha lehet, akkor ne kezdj el szidni előtte senkit, magadat se, viszont ha bakit követnél el, nevess magadon. Az egyikőtöknek sem lesz kellemetlen.

Még egy jutott eszembe így a végén, pld. ha jobb vagy valamilyen tantárgyból, akkor így gimi elején a váltás után elég aktuális lehet a segítségnyújtás. Felajánlhatod neki türelmes és gondoskodó segítségedet :)

Sok sikert,

famerilla.

2008. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez jó...:)

ha eddig félénk volt, de most hirtelen igazi nő lett akkor sztem még eccerűbb dolgod is van, mivel eddig gondolom nemkaphatott tőlsok bókot, vagy hais kapott nemnagyon tudta lereagálni, mostmeg h igazi nő lett, gondolom kapja ezerrel a támadásokat és ilyenkor még élvezik is sztem eléggé:)

szal télleg csak bókolj, légy vele kedves, finoman oltogasd, de ne úgy mint az oviban, légy sejtelmes, visszafogottan rámenős...:D

aztán minden jólesz

kínos csendre sajna nemtudok példát mondani, én elégsokat beszélek, szal ilyen velem még nemnagyon volt...:D

2008. okt. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!