Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem még nála, de ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem még nála, de ezek után probálkozak vagy inkább ne rontsam a levegőt?

Figyelt kérdés

Ősze ismerkedtem 1 lánnyal tőbszőr 1 buliba, szoktunk találkozni.

És megkérdeztem tegnap napon, hogy megye bulizni annyit, mondót hogy nem Kérdem én, hogy nincs is kedved. Ő er talán, van kedve, van is meg nincs is meg nagyon fáradt.

Na a lényeg hogy megkérdeztem tőle, hogy azért elhívhatlak-e valamikor valamer (pl.: moziba.)

A lány annyit mondott hogy persze és szívesen el is jön



Most akkor van nála esélyem 1 kicsit is vagy csak így akart lerázni vagy tényleg fáradt?

Vagy probálkozak nála még 1szer?



De nemrég halottam meg tudom is, hogy 1 gyerek nagyon nyomul a csajra és finoman 1 haverom közölte hogy jobb lenne mindenkinek, ha nem avatkoznák be.

Mit tegyek halgasak másra, hogy másnak jó legyen nekem meg rósz, legyen?

Nem tudom, hogy most mit tegyek?


2008. nov. 9. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
probálkozz.....ha még nincsenek együtt nyugodtan add a jelzéseidet felé! Ha nagyon nem vevő rá úgyis elutasít!
2008. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Helyesírásodon van mit kovácsolni! Bármit tehetsz csak egy valamit ne. Szerelmes levelet ne írj neki! Tuti elszaladna...:)
2008. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
off: Mennyi helyesírási hiba van ebben a szövegben...
2008. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az előző válaszolonak sokal nem letem okosabb és nem a kérdésemre válaszolt de mind1
2008. nov. 9. 23:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Lényegtelen hogy most még1 gyerek nyomul rá... Kit érdekel kérdem én? A gyerekkel ne foglakozz mert akor te szivod meg.... Koncentrálj a csajra. Sztem az már jo jel ha azt mondja hogy szivesen elmenne veled vhova. De NE moziba légyszives.... az anyira sablonos. Szimplán menjteke el sétálni aztán ha van kedvetek belültök vhova és beszéglettek,ismerjétek meg egymást elöször ne a filmet nézzétek. 2-ik randira mehet a mozi de elsöre tök gáz sztem. Kelsd fel az érdeklödését beszélgess vele sokat hivd fel chat stb-stb... aztán mondjajd neki hogy gyere el hétvégén vhova azt ha beleegyezik akor tuti van eséyled. Amit irtál lehet hogy fáradt ovlt vagy pusztán nem votl kedve. Veled is volt már olyan hogy hivtak vhova és nem akartál elmenni és kitaláltál vmit. Vmilyen szinten a nö is ember:D ö se ugrik mindenhova
2008. nov. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!