Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért sajnálja a férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnálja a férfi a pénzt a WC-re?

Figyelt kérdés
Ahelyett, hogy kifizetné a 100 Ft-ot, inkább a szabadban pisil, ahol még kezet mosni sem tud utána.
2016. dec. 26. 11:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Jól sikerült sörözés után, több ezer forint kéne WC-re.
2016. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
általában van az embernél víz, és tud kezet mosni is. :)
2016. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Számomra kuka. Ha még erre is spúr, ráadásul randin, akkor kár vele foglalkozni.
2016. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
#1 és? ha piára telik, wc-re is teljes!
2016. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
# 4 Na de kérem, a sör nem pia, az csak üdítő. Piára, egy fillért nem költenék. Különben meg a közmunkások lefizetnek, pisiljem ki a füvet, ne kelljen nekik nyírni.
2016. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
11:24 : Miért nem az adott hely mosdójában intézitek el inkább?
2016. dec. 26. 11:57
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Guszta. És azzal a kézzel nyúl utána mindenhez.

Igénytelen, ápolatlan, és iszonyatosan csóró, ha 100 ft földhöz vágja...

Egyébként meg felnőtt ember tudja már visszatartani a következő mosdóig, egy jól nevelt kutya se vizel oda mindenhová.

Ilyen esetben amíg ő csurgat, én lelépek nyom nélkül. Nem mutatkozok ilyen alakkal...

2016. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
ha utközben éri utol a pisilhetnék akkor elég nagy bajban lenne, ha nyilvános vécé után kutatna itt judapesten,mivel errefel ,sok nincs,söt lehet be is hugyozna amíg találna egyet.
2016. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem az adott hely mosdójában? Sokkal cukibb, kint a szabadban, mind két kézben sör és a valamelyik csaj a társaságból pisiltet meg.
2016. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, olyan esetről van szó, amikor van lehetőség, akkor vagy eleget ivott már a fazon, hogy úgyis mindegy, vagy ennyire skót, vagy egyszerűen igénytelen.


Én mondjuk nő vagyok, de kerültem már olyan helyzetbe, hogy úgy jött rám az inger, hogy nem volt hol higiénikusan elintézni, vagy nem értem volna el odáig, mert közben megindult, akkor én is kénytelen voltam a szabadban elrejtőzni, mert pelenkát már nem hordok. De ahol van lehetőség, ott azért azt használom. Egyébként meg ha egészséges vagyok, akkor egyelőre még néhány órán keresztül képes vagyok tartani, hosszabb utazások alkalmával pedig, ahol kevés lehetőség van megállni WC-nél, kevesebbet iszom.

2016. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!