Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy félnk és gátlásos fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félnk és gátlásos fiú (23), hogy szerezhet magának barátnőt? Mit keresenek a lányoka fiúkban? Milyen fiúk kelendőek? Minek kell megfelelnie korunk Rómeójának?

Figyelt kérdés
Ha a lányok a belevaló srácokat szeretik akkor mit csinálhatok? Ráadásul még szűz is vagyok.Ez megint csak hátráltat.Ujabb valami ami miatt nem merek.
2008. okt. 7. 19:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Amit ajánlottak itt könyvet nem biztos,hogy megoldás.Lehet hasonlókat letölteni itt-ott a neten.Beleolvastam hasonlóba,de általában mind arról szólnak,hogy tudsz minél több nőt megdönteni minél rövidebb idő alatt.

Ez a te esetedben nem megoldás, mert ugye barátnőt szeretnél.

Próbálj beszélgetni lányokkal szóba elegyedni boltban,moziban,akárhol teljesen hétköznapi dolgokról.Csak úgy,cél nélkül.Szokatlan a társaságuk,mert keveset beszélsz lányokkal.De egy idő után rájössz,nem is nagy ügy.Értelmes srác vagy,miért ne tudnál beszélgetni velük.Ne arra gondolj,hogy mindjárt ágyba kell vinni őket(persze jó lenne tudom:)). Kicsit fel kéne tornázni az önbizalmad,hogy elhidd ,te se érsz kevesebbet másoknál.

Meg talán a hozzád hasonló,félénkebb,szolidabb lányoknál kellene próbálkozni,ők nem olyan felszínesek.A nagyképű stílus nem jön be mindenkinek(lányok mondták).

Nem könnyű,én is régóta dolgozok az ügyön.:)

Egyébként nem rég lett meg a jogsim,és ne hidd,hogy ez automatikusan megoldás a problémára.Egy rendes lánynak nem hiszem,hogy az számít,tudsz-e vezetni,vagy sem.(21f)

2008. okt. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem csak,hogy keveset beszélek velük,de kerülöm is őket.

Nem akarom magam kellemetlen helyzetbe hozni.

Én nem olyan vagyok akit ők keresnének.határozott talpraesett,stb.

HOgyan tudnám feltornázni az önbizalmam??

2008. okt. 9. 14:48
 13/18 anonim ***** válasza:

Mi az önbizalomhiányod legfőbb oka? Arra kellene rákoncentrálni. Sokan nem elégedettek a külsőjükkel,ezen a legnehezebb változtatni,el kell fogadnod magad először.

Szerintem még mindig jobb,ha beégeted magad,minthogy meg sem próbálod.Lehet,hogy többet nem is találkozol azzal a lánnyal.

Ne kerüld őket,nem esznek meg.:)Egy hozzád hasonló félénkebb lány legalább annyira parázik mint te.

Nekem segített a sport az önbizalomhiányra.Jó most erre azt mondod,hogy nem is vagy semmiben jó.Én se voltam jó semmilyen sportban,de szerettem csinálni,jobb kedvem volt utána mindig.Ha van lehetőséged valamire,próbáld ki kicsit levezeted a feszültséged.

Vagy bármi,amiben kicsit is jónak érzed magad,és örömet okoz-hobbi vagy akármi-,hogy kicsit megjöjjön a kedved.

Határozottság,talpraesettség...én is bizonytalankodó vagyok...erre nem tudom a választ,de minden ember más,nem lehetsz tökéletes.

(utolsó válaszoló voltam)

2008. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Mi az önbizalom hiányának az oka?

Jó kérdés.

Sportoltam,de nem lett tőle önbizalmam.Nem is azért csináltam.Élveztem,jó volt,szépvolt.Elkezdtem másikat,akkor már reméltem ettől lesz önbizalmam.Talán meghozza.NEM Béna voltam hozzá.

Mi lehet az oka? Szerintem a tapasztalatlanság rendesen belejátszik.

Hogy miben vagyok jó? Tulajdonképpen semmiben. sajnos nem vagyok az a mindent kipróbálós alak.Meglehetősen ingerszegény életet élek.

Ha belegondolsz elég neház úgy,hogy nem szeretek semmilyen olyan helyet ahol lányokkal lehetne ismerkedni.

Ami még rosszabb,hogy nem is vagyok olyan aki a lányokat érdekelné.Meglehetősen szürke vagyok.

Gözöm sincs mi a megoldás

2008. okt. 10. 19:38
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb ember akart tanácsot adni neked.A sport csak egy ötlet volt,tényleg nem megoldás,de legalább elfoglaltad magad(én is így vagyok vele).

Én sem tudom mi a megoldás.

Csak ne add fel!Zavar a dolog,tenni is akarsz érte,előbb utóbb összejön valami.

Dolgozol már vagy még tanulsz?Ha ingerszegény a környezeted,néha ki kell mozdulnod.

Meg szolidabb lányoknál próbálkozz talán.Nem minden lánynak jön be a nagyképű stílus.Csak ne kerüld őket!


Sok sikert!

2008. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy népszerűtlen lesz, amit mondok, de sok megfigyelés eredménye.


A félénkség nagyobb átoknak tűnik, mint amekkora igazából. Ti. a félénk emberen nem látszik, hogy félénk. Ehelyett, mivel a félénk ffi nem meri megszólítani, keveset beszél, keveset cselekszik, ezért a nő azt hiszi, hogy a ffi előkelően hallgat, távolságot tart, magánya önkéntes és előkelő. Sőt: nehezen megközelíthető, tehát kihívás, tehát kívánatos férfi.


Valószínűleg több nő is van/volt a környezetedben, aki ismerkedni akar/t veled, de nem mert, mert azt hitte, rangon alulinak tartod őket.


Ez a gyakorlatban sokszor megtörténik. Ez a kezdeti előnyöd. Fő, hogy ne rontsd le a kezdetben gyakran jó benyomást.


Még annyit, hogy amikor beszélgetsz vele, akkor inkább kérdezz, magadról csak keveset árulj el (de ne semmit). Lassan adagold az információt, de ha lehet, ő beszéljen, azt pedig hallgasd figyelmesen. Általában 2-szer annyit beszéljen ő, mint te. Ez nemcsak azért jó, mert a félénknek könnyebb hallgatni, mint beszélni, hanem azért is, mert ekkor a nők kiváló beszélgetőpartnernek fognak tartani.


Soha ne mutass olyan érzelmet, vagy ne beszélj arról, hogy gátlásos vagy, és ettől jaj de szomorú vagy stb. Ne panaszkodj semmiképpen. Fogyatékosságaidat preferenciaként láttasd (nem gyáva vagy, hanem zárkózott; nem félénk, hanem komoly stb.). Ez nem hazugság, mert egy idő után gyakorlattal valóban ilyenné alakulsz.


A zárkózottabb, csendesebb ember is tud vonzó image-t teremteni magának: ő a megfontolt, akinek a szavának súlya van stb., ő a megbízható, vagy a rejtélyes. Ez is vonzó lehet, nemcsak a színészek vagy mókamesterek.

2008. dec. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Nem hiszem,hogy népszerűtlen lenne a válaszod,sőt.

Inkább érdekes.Milyen megfigyelések eredménye?(kíváncsiságból:D)


Hasonló kategóriába tartozom,mint a kérdést feltevő úriember,de igyekszek próbálkozni.Más kérdés hogy semmi szerencsém,mindig rosszul választok.


Egyvalamin különösen megakadt a szemem:

"Ehelyett, mivel a félénk ffi nem meri megszólítani, keveset beszél, keveset cselekszik, ezért a nő azt hiszi, hogy a ffi előkelően hallgat, távolságot tart, magánya önkéntes és előkelő.Sőt: nehezen megközelíthető, tehát kihívás, tehát kívánatos férfi."


Na én pont az ellenkezőjét érzem .:(

De hiszen ha valakinek a közelében kevés a nő,miért érezné azt,hogy vonzó lehet.Pedig én nem tartanék senkit rangon alulinak,épphogy azt gondolná az ember,hogy őt magát nem tartják elég jónak,ezért nem sikerül ismerkedni.

De már tudom,hogy ez nem így van.


Remélem igazad van,mert ez elég biztató,előbb-utóbb csak sikerül majd.


21f

2008. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

az utólsó előti csávó nagyon jól mondja pont olyan vagyok én is ......és sokan akkartak velem beszélgetni pont ez miatt .....csak az a gond hogy ehhez idő kell hogy észre vegyék hogy te milyen vagy

a

2010. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!