Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy ferfi tobb lannyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi tobb lannyal ismerkedik, es az egyik ha nagyon bejon is, de nyomul, akkor masik lany malmara hajtja a vizet?

Figyelt kérdés
ugy ertem, hogy en ismerkedek, randizok egy fiuval, talan mar bele is habarodtam, es elkezdek nyomulni amivel minden ferfit el lehet ilyeszteni, es kinyilvanitom a komoly szandekomat, mig a masik lany akivel detto beszelhet nem ragaszkodik gorcsosen, akkor a fiu egybol ahhoz a lanyhoz kezd jobban vonzodni? velemeny?
2016. dec. 29. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz vonzódik aki szimpatikusabb neki.

Ennek semmi köze ahhoz, hogy telibe van-e szarva a feje a másik által vagy nem.

2016. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ha megneszelem, hogy más is a képben van.. hagyom inkább. Nincs értelme ( kedvem ) a buta versengésekhez. + tudom, a saját szintemet, könnyű megütni!
2016. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hülye vagy. És ijeszteni.
2016. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legeslegrosszabb taktika a közömbösség.


Szerinted, ha tetszenél nekem és jó pár randi lenne a hátunk mögött, majd a közömbösség nyerő lesz?

Adj magadnak még pár évet és emlékezz vissza a most-ra. Ég és föld lesz, hidd el.

2016. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!