Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tetszik a stílusa, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a stílusa, ez komoly akadály?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy szerintem fura helyzetben kérném ki a véleményetek. Megismerkedtem egy lánnyal, aki külsőre tetszik, de az öltözködése nem igazán. Nem szeretnék beleszólni, hogyan öltözködjön, hiszen ez az ő szuverín dolga. Viszont engem nagyon zavar. Szerintetek érdemes folytatni ilyenkor, vagy inkább jobb ha nem erőltetjük?

2016. dec. 30. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Miert, hogy oltozik?
2016. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Feltűnően, élénk színekkel. Nem szeretek kitűnni a tömegből.
2016. dec. 30. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, akkor nem tudod elfogadni. Előbb utóbb bele fogsz szólni és meg akarod változtatni, ha alakul is valami, pedig ha ennyire kirívó a dolog, akkor ez biztosan a személyiségéhez tartozik. Próbáld meg elfogadni, ha nem megy, akkor inkább ne próbálkozz nála.
2016. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szuverín. Aha. Inkabb ne is eroltessuk ezt.
2016. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon zavar akkor elobb utobb elkezded majd megprobalni megvaltoztatni vagy nem is fog neked tetszeni a csaj. De ne feledd az oltozkodes valtozik,az ember viszont aki viseli orok. Lehet most szamodra gazul oltozkodik,de lehet 3ev mulva mar tok maskepp fog kinezni.
2016. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor még csak a kérdést olvastam, akkor azt hittem, hogy az nem tetszik, ahogy beszél. Na, az már komoly akadály lenne, ez még így annyira nem. Ismerkedjetek tovább, ha tényleg tetszik és elmélyülnek az érzelmek, akkor ez már nem fog zavarni, vagy már kifejezetten szeretni fogod benne. Aztán ha komolyra fordul a dolog, akkor az is lehet, hogy ki fogja kérni a véleményedet öltözködés terén, és akkor finoman elmondhatod neki, hogy neked mi tetszik. Viszont ha még pár randi után is zavar, akkor hagyd (de az igazi gond akkor sem az öltözködése lesz).
2016. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!