Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet finoman megkérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet finoman megkérdezni egy fiútól, hogy hány (szex) partnere volt eddig?

Figyelt kérdés

Eléggé összevissza beszélt eddig a témában vagy elterelte a szót.

Engem zavar, ha valakinek már sok ilyen tapasztalata volt, jó lenne megtudni az igazságot, de nem akarom megsérteni, elég érzékeny lelkületű.


2017. jan. 3. 23:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen egyszer kérdezném meg, de nyíltan, nem női aggyal. De ha nem avatna be akkor nem kérdezném többet, hisz magánügy. Igen, akármit is gondolsz, magánügy. Az más kérdés, hogy én alapból nem kérdeznék rá ilyesmire... Hidd el, nem akarod te azt tudni. Ha túl kevés, azért, ha túl sok, akkor meg azért fogod fogni a fejed.
2017. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem fog tetszeni a válasz:

Ha egy férfi komolyan gondolja veled, akkor a valósnál sokkal kevesebbet mond. Én 31 éves vagyok, kissé durva volt az életem 17-25 éves korom között ilyen szempontból, így nem mondanám el az igazat egy nőnek sem. Max annak akiről biztosan tudom azt, hogy Ő az igazi és elfogadná.

Mellesleg soha sem csináltam védekezés nélkül... Ez fontos..

2017. jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Amikor témánál vagytok.. vagy akár érintitek, a lényeg a kontextus megléte. Na akkor:

Te ilyen tapasztalt fiú vagy? Jön valami válasz..

Következő kérdés: Mikor volt az első? Vagy mikor érezted magad késznek az elsőre...? ...Válasz...

Volt, hogy olyannal feküdtél le, akivel nem jártál? Válasz.. Igenlegesnél: Ez jellemző amúgy? ...

Trataratara... Hány párod volt? És akkor egy kis matek.

2017. jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha szeret, akkor nem az a fontos, hogy VELED van?...
2017. jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Mit szólnál, ha megkérdezném, hogy eddig hány fiú nyomta tövig a farkát a puncidban? Szerintem azt gondoldnád, hogy egy primitív gyökér vagyok, pedig csak annyit kérdeztem, hogy eddig hány szexpartnered volt. Persze más szavakkal, de a lényeget tekintve nincs különbség. :)
2017. jan. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
#5 Ezen jot nevettem :D De amugy a lenyegen tenyleg nem valtoztat. :D Egyébként ha nagyon komolyan gondolom, akkor en is kevesebbet mondok. Nagyjabol 20 novel volt dolgom 33 eves koromra. Szerintem nem nagy szám, de akinek most udvarlok, ő 25 eves es 2 ferfival volt dolga. Nem szeretném hogy elmenjen a kedve tolem, felteve ha nem mond ő is kevesebbet... :) En negyet mondtam neki. Nem esik jol hogy hazudnom kellett neki es kesobb talan el is mondom,de felek hogy rosszul érezné magát.
2017. jan. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Te vagy az Judit?
2017. jan. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Finoman válaszolok: semmi közöd hozzá!
2017. jan. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen felesleges ezen lovagolni, és tényleg nem akarod tudni a választ.

Inkább kérdezz arra rá, hogy hány komoly kapcsolata volt (ha volt), meddig tartottak általában, mikor ért véget az utolsó, és miért. Az ezekre adott válasz sokkal informatívabb, és olyat tudhatsz meg belőle, amiből azért már tudsz arra következtetni, hogy érdemes-e vele hosszú távon tervezni, vagy csak várod a csodát.

Az is beszédes, ha erről hallgat, vagy össze-vissza beszél.


Az meg szerintem alap friss kapcsolatban, hogy gumit használunk, és ha kölcsönös a bizalom, akkor mindketten kérünk egy std szűrést, és utána szóba kerülhet a tabletta, vagy más módszer. Amíg azt se tudod, kivel és hányszor, és főleg kikkel: addig nyugodtan ragaszkodj a gumihoz.

2017. jan. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mégis miért kéne tudnod? Csak kellemetlenséget és vitát szül. A párod a tapasztaltai és döntései miatt vált azzá aki. Neked pedig így tetszik ahogy van.


Egyébként nekem is sok lánnyal volt. És sokkal jobban vágyok egy normális lánnyal normális kapcsolatra, mintha nem éltem volna ki magam. Csalni sose csaltam meg senkit se. Addig míg nem találok egy számomra normális lányt, addig maradnak a kalandok.


25f

2017. jan. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!