Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz dolog, ha nőként nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dolog, ha nőként nagyon sokszor én írok a férfinak először?

Figyelt kérdés
Szeretnék vele többet kommunikálni, de nem akarok nyomulni és ezzel elrontani...
2017. jan. 4. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ezzel el lehet rontani, hacsak nem lógsz folyamatosan az illető nyakában. Én speciel olyan nőkkel leveleztem, akik jó ha egy héten egyszer válaszoltak, mert "elfoglaltak" voltak, én hiába írtam nekik még aznap vagy másnap, mindig azt éreztem, hogy én tartom fenn a beszélgetést, és hogy nem is érdeklem igazán a másikat. Szerintem normális esetben nem kell játszmázni, hogy a férfi keresse a nőt, vagy a nő a férfit, ha bármelyiknek van mondanivalója, és valóban érdekli a másik, akkor akármelyikük írhat, csak én azt tapasztaltam, hogy az esetek többségében az érdeklődés nem kölcsönös, illetve a nők annyira lassan válaszolnak, hogy így értelmetlen bármiféle kommunikáció.
2017. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki szemében ez rossz dolog, arra kár időt pocsékolni.


Mondjuk, itt azért érdemes összhangba hozni az igényeket/vágyakat és az általános elképzeléseket, abból lehet probléma, hogy mondjuk te az a típus vagy, aki folyton beszélgetne, akár online is, míg ő naponta váltana veled pár szót, aztán a többi komoly beszélgetést tartaná a személyes találkozónak. Ebből lehetnek konfliktusok, ha nem tisztázzátok.

2017. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nem irsz neki, akkor van a semmi.

Ha irsz neki akor lehet valami, vagy semmi.

a semmit semmivé változtatva nem rontod el, mert semmi marad.

2017. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden ember más. Max. a reakcióiból tudod eldönteni, hogy mennyire vevő arra, hogy többet beszélj vele. Ha nagyon passzívnak látod, sokszor érzed lerázósnak, nem válaszol, csak 2 nap után, az azért gyanús.
2017. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!