Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket zavarja ha egy férfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket zavarja ha egy férfinak a tőzsdézésből van megélhetése, egzisztenciája teremtve? Elég bizonytalan dolog.

Figyelt kérdés

20 évesen volt 1 milliója, amivel elkezdett tőzsdézni. Abból 22 éves korára csinált 1,5 milliót.

22 évesen örökölt 6 millió forintot. Az akkori 7,5 millióból csinált 17 milliót mostanra 24 éves korára vegyesen magyar és amerikai részvényekkel.


Amúgy 140 ezres nettó fizetése van, amiból 20-at félretesz minden hónapban és emellé van még a jórészt tőzsdén szerzett vagyona. (Egyszer szeretne olyan tőzsdés lenni, aki nem csak a saját pénzét kezeli, hanem másokét is befektetési cégeknél. A munkája most teljesen más.)


Egyébként 2 méter magas, jóképűnek mondott, hosszúkás szőke hajú, sportos alkatú, jó dumás és magabiztos. De a lényegi kérdés: Zavarja-e a nőket, hogy sok pénzt kockáztat nap mint nap azért, hogy még több pénze legyen? Erre várok választ nőktől igazából.


2015. nov. 16. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Engem igen, nem szeretem a túlságosan pénz-centrikus férfiakat.
2015. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha szereti csinálni és jól csinálja akkor rendben van. Ha ilyen férfi lenne a barátom akkor igyekeznék támogatni és amíg szereti a munkáját nem érdekel mivel fogalalkozik.
2015. nov. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Mindig érdekelt a tôzsde világa. Megkérném, hogy tanítgasson és segítsen annyi önbizalmat összekaparni, hogy bele merjek vágni én is.
2015. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jó benne és inkább nyer mint veszít, akkor nem zavarna. Még ha egyszer sokat is veszítene, valószínűleg ha értelmes férfi, akkor is össze tudná utána szedni magát.
2015. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyit sikerült mostanra összespórolnia annak a srácnak? :D
2018. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!