Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy kérdésem végére odaírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kérdésem végére odaírom hogy lány vagyok miért kapok azonnal minimum 30 privát üzenetet? Komolyan azt hiszik a fiúk, hogy fel fognak szedni itt egy lányt?

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 15:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt hiszik. Nekem akkor is írnak, amikor egy válaszban még azt is említem, hogy van párom.
2017. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa! :-)
2017. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
30-at nem hiszem, de én is sokat kapok. Nem is értem én sem. Vannak ismerkedős oldalak, ez pont nem az.
2017. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

meglepődnek hogy egy lány is tud gépelni :)


De mit vártál, a fiuk azért sirnak mert a lányok csak csodapasit keresnek, a lányok bizonygatják hogy nem űrkan kell nekik csak átlagos pasi, innentől vadászerületté válik a gyakori :)

A kereslet jelentkeik, a kínálat is megvan.. :)

2017. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is írnak, ha párod van, akkor is, ha benne van a kérdésben, hogy konkrétan van valaki, akivel ismerkedsz, ergo mással nem nagyon akarsz. Nem értem mit várnak... Utána meg jön a panaszáradat, hogy nem ír vissza nekik senki, miközben az az egy kritériumuk van, hogy a másik nőnemű legyen, a többi le van sza....
2017. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem csak azért mert lány vagy. Én pl. max heti 1-et ha kapok. Valószínűleg van valami a hozzászólásodban, ami nagyon szimpi.
2017. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja bocs... A kérdésed végén. Ennyit a szövegértelmezési képességeimről :D
2017. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Jut eszembe... Ezt nem azért említettem meg, hogy ez megváltozzon :D
2017. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen, ha eleget próbálkoznak összejön.
2017. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne itt is ismerkedni? Ez is csak egy hely, ahol emberek beszélgethetnek, abból meg akár jó dolgok is kisülhetnek.

Persze azokat én sem értettem soha, akiknek elég annyi, hogy egy hozzászólás végén szerepel egy L betű, és máris rárepülnek.

2017. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!