Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nagyon tetszik akkor érzel is iránta valamit? Az első csók után már kéne valamit érezni nem? De lassan 2 hónapja nem keres

Figyelt kérdés

Nem akarok úgy vele lenni hogy ő nem érez semmit.

Tetszettem neki nagyon ő is nekem.

Meló helyen ismerkedtünk meg és látszott rajta hogy tiszta ideg hogy meg nem volt semmi köztünk.

Aztán találkoztunk úgy hivatalosan ,csókoloztunk én még annyira nem tudtam meg nyílni de én már érzek iránta valamit.

De ha ő nem , akkor minek pazaroljam az idomet? Ha én érzek akkor már neki is kéne mert ha most nem akkor már később se fog

Szerintetek?

Az első randi óta lassan 2 hónap el telt nem keres de azt mondta majd keres, sajnos baj lett abból hogy mi találkoztunk nagyon nagy baj .

Ez meg a masik, hogy ha en valakit akarok akkor nem bírom ki hogy két hónapig nem keresem legyen akármilyen baj belőle de akkor is fel hívom, nem?

Ha fog még keresni úgy hogy két hónapot kihagyott mit csináljak szerintetek?

Én szerintem már fel se veszem neki a telefon tiszta kellemetlen ez a helyzet


2017. jan. 4. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Akkor én már csak egy kávét kérnék.
2017. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazas, akkor ne csodalkozz.
2017. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szergej55 ***** válasza:
Pótlék vagy, csodálom, hogy nem jöttél még rá.
2017. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fog keresni.
2017. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már szerintem se. 2 hónap alatt biztos hogy lett volna rá alkalma
2017. jan. 4. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:

2 hónap után már nem fog keresni

vagy ha mégis, akkor is csak pótléknak kellenél, bele ne menj (mindegy mi a kifogása)

szerintem te is tisztában vagy vele, hogy ha valóban érdekelnéd, nem várt volna eddig

2017. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom jól
2017. jan. 4. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!