Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon van olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van olyan lány, aki benne lenne egy ilyenfajta randizásban?

Figyelt kérdés
Lényegében annyi lenne a szitu, hogy először én elvinném őt egy étterembe, ahol természetesen mindent én fizetnék, majd pedig ő meghívna magához és főzne valamit nekem, mindketten pontoznánk a másikat, ő az éttermet,én a főztjét és leírnánk egy papírra úgy, hogy a másik nem látja, majd megmutatnák és aki több pontot kapott, az kívánhat valamit a másiktól. Persze már az elején letisztáznánk, hogy ki mit kívánna és megegyeznénk, csak hogy nehogy az legyen, h valamelyikünk olyat akar, amit a másik nem tud teljesíteni.

2017. jan. 5. 11:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen jó randi ötlet, becsülendô az igyekezeted és a fantáziád......HA már minimum 1-2 hónapja JÁRTOK. Ellenkezô esetben kényes szituk kerekedhetnek ki belôle véleményem szerint 31/n
2017. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes. :DDDD

Jó ötlet, csak akkor főzz te az étterem helyett.

Ugyanis az étteremben hivatásos szakácsok dolgoznak, míg ő valószínűleg csak az édesanyjától tanult főzni.

Szóval ja, egy szakácsot, aki suliban tanulta ezt, és már évek óta naponta sok fogást megfőz kicsit igazságtalan egy hobbyszakácshoz hasonlítani.

2017. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
"És aki több pontot kapott" - szóval helyetted dolgozzon más, aztán lepontozod a kajáját és még azt várod, h utána jófejkedjen veled. :D
2017. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó az alapötlet, de szerintem is inkább pár hónap kapcsolat után jó, és úgy, hogy te is főzöl.
2017. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos ötlet, de úgy igazságos, ha te is saját magad főzöl. Én csak ezzel a feltétellel mennék bele.
2017. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
56%
Szóval neked a kisujjadat se kelljen mozdítani, max addig amíg a pénztárcádat kiveszed a zsebedből, a lány meg robotoljon egész nap a konyhában a te kedvedért... Ja, és akkor ezek után még pontozgatni is legyen kedvem. Hát nem tudom, nekem ez annyira nem tetszene, de lehet, hogy te találsz ilyen birka lányt..
2017. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

Első randinak semmiképp, később már akár jöhet ilyen is. Egy-két hónapos járás után nálam ezt sok pasi már nem vetné fel, mert szerénységem teljes tudatában állítom, hogy olyan éttermet te nem tudsz megfizetni, ahol jobban főznek, mint én. :P


Azt mondjuk én is cikinek tartom, hogy te nem főznél, de a csajt egy étteremmel akarod versenyeztetni, ezzel az erővel akkor te is megcsinálsz nála valamit a háztartásban, és egy képzett szakember is, és a végén pontozzátok, és aki nyer, az kívánhat valamit. Nem kell teljes felújításra meg áramhálózat cserére gondolni, mondjuk szoba festés-tapétázás, esetleg fürdőszobacsempézés, azt még én is meg tudom csinálni két főzés között. ;)

2017. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy hatalmas baromsag, maximum akkor jo, ha etterem helyett te is fozol.
2017. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Csak ne akarj kibújni az első 10-15 randin "mindent a férfi fizet" szabály alól! És nem olcsó étterem, hanem minimum a felsőréteg alja.
2017. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Hát éppenséggel főzhetek én is, de szerintem mindenki jobban jár, ha maradunk az étteremnél, már ha értitek, mire gondolok. Amúgy nem csak a kaját, hanem az egésznek a hangulatát pontoznánk, mert mindkét szituáció egész más, lehet hogy otthoni egyszerű vacsora sokkal kellemesebb ,mint egy külső helyen elfogyasztott luxusétel. Azért gondoltam így, mert én nem vagyok otthon a konyhában, a lányok meg általában jók ebben, viszont sok jó éttermet ismerek, meg hát mégis a saját keresett pénzemből hívom meg, amiért szintén meg kell dolgozni. Szóval sztem teljesen igazságos, hogy én meghívom, ő pedig főz nekem, mindenki azt csinálja, amiben jó. Pont, hogy az lenne igazságtalan, ha nekem magamnak kéne a kaját csinálni, mivel ilyen téren labdába sem rúghatok egy jártasabb lánnyal szemben. Ez olyan lenne, mintha egy gyakorlott és egy kezdő úszót versenyeztetnénk a medencében.
2017. jan. 5. 12:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!